Türkiye’nin İç ve Dış Düşmanlarına Karşı Alınması Gereken Tedbirler

51

 

Millet PKK’ya karşı alınan mevzii tedbirleri kâfi görmüyor. Davanın kökten hali için (MAŞALARIN) değil (MAŞALARI)  himaye edenlerin maskelerinin indirilmesini bekliyor.

Paris’te öldürülen PKK’lı 3 kadın terörist neden ve kimler tarafından öldürülmüştür? Bu olay üzerinde çok durmak gerekmektedir. Kadın teröristler Fransa ve Almanya’dan PKK’nın para trafiğini yönettikleri söylenmektedir.

Uyuşturucudan gelen paralar zorla tehditle toplanan paralar bu teröristlerde toplanıyor. Ve dağıtılacak yerlere dağıtılıyor.

Teröristbaşı Öcalan İmralı’da kardeşi ile yaptığı son görüşmede “ölümlerden çok üzüldüm bu bir işarettir” derken neyin işareti olduğunu açıklamamıştır.

Cemil Bayık ve Murat Karayılan isimli teröristler kandil dağında yaşıyorlar ve terörü dağdan yönetiyorlar aynı zamanda İmralı’daki teröristbaşı ile haberleşiyorlar.

Bizim yetkililerimiz her gün Kandili bombaladıklarını, sığınakları yerle bir ettiklerini söylüyorlar ama senelerdir bombalanan Kandil kimin yönetimi altıdadır. Bu bombalardan hiçbiri teröristlerden Cemil Bayık ve Murat Karayılana neden isabet etmez? Etmez çünkü bu teröristleri kandil dağında aramak yanlış olur. Onlar Barzani’nin sarayında yaşıyorlar.

Türkiye’de bölücülere verilen tavizler onları şaşırtıcı şekilde şımartmış ve artık kimseden korkmadan devlete başkaldırır hale gelmişlerdir.

Artık kan dökülmesin, şehitler vermeyelim diye yapılan barış çalışmaları çok dikkatle yürütülmelidir. Dikkatli olunmazsa bu çalışmalar felakete dönüşebilir Allah korusun. Türkiye önü alınmayacak olaylarla karşı karşıya kalabilir. Çünkü burada karşılıklı niyet çok önemlidir.

Bu güne kadar teröristler mazhar oldukları himaye sayesinde gemi azıya alan bölücülük memleketimizi bölüp parçalamak ve atlarını oynatmaya meydan buldular.

Türk Milletinin sabrı kalmadı artık millet PKK’ya karşı alınan mevzi tedbirleri kâfi görmüyor. Davanın kökten halli için maşaların değil maşaları himaye edenlerin maskelerinin indirilmesini bekliyor.