Türkiye Büyük Millet Meclisi Sayın Üyelerine

21

Muhterem vekillerimiz,
Bu satırları birçok gazetecinin yazılı ve görsel medyanın yaptığı gibi akıl dersi vermek için yazmıyorum. Sizinle sadece bir vatandaş olarak konuşuyorum. 

Aziz vekillerimiz,

Siz ki mazisi 4000 yıla dayanan tarihi meydanlarda yazan, talihini meydanlarda deneyen cesur bir ırkın, soylu bir milletin çocuklarısınız, Türk Milleti tarih boyunca sayısız devletler kurdu; muhtelif idare şekillerini denedi.

Millet meclisimiz demokratik bir seçimle doğrudan doğruya halkın eli ve dileği ile milletvekili oldunuz. Böyle bir tarihe böyle bir bahtiyarlığa büyük Türk Milletine dayanan böyle bir kuvvete sahipsiniz. Siz adı üzerinde milletvekili, milletin hakiki temsilcilerisiniz. Sizi oraya şefler tayin etmedi. Zümreler seçmedi, millet tayin etti millet, Türk Milleti.

O halde bugünkü varlığınızı millete borçlusunuz. Medya yaygaracılarına Müslüman Türk Milleti ile zerre kadar alakası olamayan liboşlara, entellere, basma kâğıt tüccarlarına değil, millete hesap vermeye mecbursunuz. Siz münafıklara imanlarınızın, vicdanlarımızın katili entel liboşlara değil, millete hesap vermeye mecbursunuz. Millet sizi meclise hangi umutlarla gönderdi, iyi düşünün. Etrafınızı saran, yutkunan, sizlerden bir şey bekleyen kalabalığa neler vaat ettiniz düşünün. Neyi kimi, neleri koruyacaksınız iyi düşünün.

Türkiye üzerinde oynanan emperyalist güçlerin oyunlarına çok iyi dikkat edin.

Türk Milleti üzerinde oynanan oyunlar sindire sindire gündeme getiriliyor. Bu projenin uygulamasına göz yummayınız. Göz yumarsanız tarih sizi af etmeyecektir. Bunu iyi bilin.

Bölücü terör örgütünün değişik zamanlarda almış olduğu değişik kararlara dikkat edin. BDP yöneticileri ABD’ye gidiyor kendilerine bir REÇETE veriyorlar o reçeteyi Türkiye ye döndüklerinde aynen uyguluyorlar. Şimdi de LEYLA ZANA diye bir hanım çıkıyor, Türk düşmanı MEHDİ ZANA’NIN karısı kendisine verilen reçeteyi uygulamaya çalışıyor. Güya her iki tarafa da  çağrıda bulunuyor. “Akan kanı ancak Başbakan durdurur ben buna inanıyorum” diyor. Kürtçe seçmeli ders olacakmış, Milli Eğitim Bakanı açıkladı. Kürt çocukları zaten Kürtçe biliyorlar. Onlara Kürtçe dersi vermenin anlamı nedir. Acaba siz hiç düşündünüz mü? Türkiye de başkanlık sistemi tartışılıyor. ABD’ deki gibi eyaletler şeklinde mi olacak şimdiden bunun alt yapısı mı hazırlanıyor?.

Türk Milletini bölmeye hiç kimsenin gücü yetmez. Muhtaç olduğu kudret damarlarında ki asil kanda mevcuttur.