Şehitlere Ağlamak!

58

 

”Teröriste ağlamayan insan değildir.” demekle ne yapılmak isteniyor?
Zaten Türk’e düşman ne kadar zevat varsa bu sıralar baştacı yapılıyor. Bu emniyet müdürünü böyle konuşturanlar kim? Bu cümleye tepki gösteren Türk Milliyetçileri, şimdi herşeyi sözde bilen ne idüğü belirsizler tarafından günah keçisi ilan edilecekler.

O zaman teröriste ağlayın beyler, Türk Milletinin evlatlarını öldürdükleri için demek haklılar. Şehitlere ağladığımız için haksısız, öyle mi?
Bizler, bu ülkeyi karşılıksız sevenler haksızız, öyle mi? Şehitler ölmez vatan bölünmez dediğimiz için zaten suçluyuz.

Şu hale bak! Hergün şehitler geliyor, analar ağlıyor, tarih ağlıyor, toprak ağlıyor, bayrak ağlıyor, gökteki ay ve yıldızlar ağlıyor!

Şehitlerimize demek ki ağlamıyor da  beyefendiler, teröriste ağlanacakmış!!!

Bu milleti kimler idare ediyor? Bu millet ne zaman akıllanacak, bu hususta çok ümitsiziz. Şu kongre arefesinde işler karışık, bu vatanı karşılıksız sevenler bir türlü bir araya gelemedi.

Türkiye kuşatılmış durumda. Savaşın eşiğindeyiz. Bu ülkenin Türk Milliyetçilerine ihtiyacı var. Şehitlere ağlayanlara bu ülkenin ihtiyacı var… Tüm milliyetçiler, vatanseverler bunun farkında mı acaba?
MHP ile BBP liler, sağda solda, küsmüş, darılmış ne kadar milliyetçi, vatan ve millet sevdalısı varsa, tüm bu değerli insanlar bir araya gelirse, bu ülke ve camia o zaman rahat bir nefes alır. Bu olayı gerçekleştirecek olanları, alkışlarız, şehitlerimiz alkışlar, geçmişimiz alkışlar, geleceğimiz alkışlar. Teröristlere ağlayanlar da üzülürler elbet.

Yeni gelecek MHP ve BBP yönetimlerinden, tabanda ve tavanda bunu beklemek her vatanseverin hakkıdır.

Ozanın şu dizeleri aklıma geldi 1978-79’larda” Mustafa Cemiloğlu” piyesini oynamıştık. Bu etkinlikte bu şiirin okunması görevi bana verilmişti. Yeri geldiği için yazmak icabetti.
Ozan Arif niye küstün?
Bendeki dert dertten üstün.
Menfaati yurttan üstün,
Tutanların ha bu devir.
Başka söze gerek yok. Allah bu milleti ıslah etsin ve korusun. Amin…