RAP RAP Reza Zarrap

51

Reza Zarrab ABD de tutuklandı. 75 yıl hapsi isteniyor. şuçu, ABD yi dolandırmak, kara para aklama, banka dolandırıcılığı ve yaptırımları ihlal etmek. Bunların hepsini burada da yapmıştı.  Hatta bir de fazlası var, rüşvet vermek. Ancak beraat etti.  bakalım Türkiye’deki gibi kolay sıyırabilecek mi? bizde ki gibi ABD de uyduruk bir mahkeme tahsis edip, onu çıkaracaklar mı? Takip edeceğiz.

Türkiye’de hemen bir hareketlenme acaba onunla  birlikte hareket eden  hükümetin ileri gelenleri  ne alemde?   RezaZarrab  acaba  itirafçı  olacak mı?  Olursa Türkiye’de bir devrinde  sonu olur mu?  Reza  ile  birlikte  hareket  edenler  üzülmüşlerdir    zahir. Sıra bize de gelir diye düşünmüştürler. Yüce divana verilemeyenlerin suçlu oldukları  biraz kafası çalışan herkesçe  biliniyor. Milletin vicdanında  bu adamlar suçlu. Allah’ın adaletine  güvenimiz sonsuz  ,bu ülkeyi soyan ,ülkeme ihanet eden herkese haklarımızı helal etmiyoruz.Bu  dünyada  olmazsa  diğer tarafta hesabın sorulacağı muhakkak.

14  yıldır  soyguncular  ne çok  zevk aldı ülkeyi soymaktan. Kendileri  yetmedi  gitti  İranlı ile ortaklık yaptılar.Zerrab’ın  şakıyan  hayat  adaşı da  üzüldü mü acaba? Tüm bunlar yazılıp çizilirken,hemen hemen  ülkenin  her yerinde  yandaş  belediyelerde ,yandaşlar  tarafından   araziler  birileri tarafından kapatılıyor. Şimdilik gündem Zarrap  ve terör  ,ancak onların umurunda değil, onlar el altından  malı götürüyorlar.Onların vatan devlet,din  meselesi  görüntüden ibaret. Onların asıl meselesi   ütmek. Seçimlerde  bir kaç dini terim kullanıp cahil cühelanın sırtına binip, yandaşlık hukukunu işletip,malı   götürmek.Yalan mıdır  efendiler !!!

*

Bilindiği gibi 17-25 Aralık rüşvet soruşturmasının bir numaralı ismi RezaZarrab idi. Zarrab eğer ABD’de itirafçı olur ise 17-25 Aralık yolsuzluk dosyası bu kez uluslararası bir hale dönüşecek demektir.

*

Gelişmeler böyle olursa, 17 Aralık dosyasını  aldıkları talimat sonrasında aklayanlar  kendilerini nasıl hisseder acaba?

Onların kendilerini nasıl hissedeceklerini bilemeyiz  de açık olan bir gerçek var. Birilerinin döndürmeye çalıştığı çark artık dönmez hale geldi  zannedersem .Türkiye’nin   yapamadığını   ABD yargısı  yapmış  olacak. Ne acı   değil mi? Güya  bizimkiler Hz Ömer  adaletinden dem vurup  bu  halktan oy almışlardı ama adaletini  maalesef uygulayamadılar. Adaleti uygulamak maalesef yine gavurlara kaldı.

*

Gelelim  sonuca;

Eğer, Zarrab’a tutuklama kararı veren Savcı Bharara, hükümetimiz tarafından   ıssız bir adaya    sürülmezse  yep yeni bir dönem  başlamış  olacak .Zarrabı  Türkiye’de kurtaranlar   ,  “Zarrab, dışarı giden paraları Türkiye’ye getirdiği için tutuklandı” diyerek  merak etmeyin safları  yine kandırabilirler.