Hainler Buyurun, Sizler Susun !!!

41

 

Gençliğimizden beri gittiğimiz her cuma namazı ve diğer önemli günlerde bizler ve cemaat elimizden geldiği kadar camilere yardım ederiz. Yani CAMİLERİMİZ halktan toplanan paralarla yapılır. Atatürk döneminde kapatılan kiliseler, bu son birkaç yıl içinde açılmaya başlandı. Hatta yüzlerce de ev kilisesi açıldı. Zaten gençlikteki eksik din kültürünü gören misyonerlerin Anadolu çocuklarının üzerindeki iştahı iyice kabartmakta,el altından büyük bir bütçe Orta Doğu ülkelerine,başta ülkemizin Hıristiyanlaşması için harcanmaktadır.Bunlar herkes tarafından bilinen bilgilerdir…

Kiliselerin onarımı, yapımı,masrafları devletin kasasından harcanıyor.

Örneğin Van’daki Akdamar Kilisesi, Rusların desteğindeki Ermenilerin, yüzlerce müslüman kadına,kıza tecavüz ettikleri ve üs olarak kullandıkları bir kilisedir. Bunu gerçek tarih kitaplarında bulabilirsiniz.

Bizden kesilen vergilerle bu kiliseler yapılıyor ve ayine açılıyor. Sümela Manastırı Kilisesi, İstanbul’daki kiliseler, Diyarbakır ve Türkiye’nin heryerindeki kiliseler bizim vergilerimizle yapılıyor. O kiliseler Kurtuluş savaşında birer düşman üssü idi. Şimdi de Hristiyan misyonerlerin merkezleri olacak,dinler arası diyalogcularımızın desteğinde, Anadolu çocuklarının İslam’dan koparılmasına devam edilecek…
Şimdi bu kiliseler şu son dönemlerde değilde, diğer hükümetler döneminde açılsa idi yer yerinden oynardı. Kafirlik sözleri tavan yapardı.Geçim derdine düşen insanımızın neler olduğundan o kadarda haberi yok,yada ilgilenmeye mecalleri yok. Kömür, yağ, makarna vs.Yandaşlıktan gelen vurgunlar çok daha tatlı geliyor zannediyorum. Yapılan Sosyal yardımları her hükümet aynen yapmak zorunda. Vatandaş ise bu iktidarın yardımları özel olarak yaptığını zannediyor.
Bu ülkenin başına bir hal gelse, caminin camını kırsalar sokaktaki kendini çeyrek milliyetçi kabul edenler bile hemen dikleşir, ne oluyor deyip sorumluluğunu yerine getirir. Geçmişte bu yüzden çok milliyetçi gencin başı derde girmiştir. Ancak kendilerinden başkasını, müslüman görmeyen zevat ise ‘Bana dokunmayan yılan bin yaşasın.’ diyerek, onca pislikler varken, her yerde rahatça gezmiş,yaşamış,okumuşlardır. Bu dindarlığı kullanıp,gömlek değiştirenlerden milli değerlerimize yapılan saldırılara karşı çıkma açısından ses çıkmamıştır.
Erbakan Hoca’nın onlar için dedikleri hakikaten doğru çıkmıştır.  Ancak biline ki gerçek dindarlar başımızın tacıdır.
Yönetim ergindekilere şu sıralar bir haller oluyor, Türk milliyetçilerine yoğun saldırıyorlar. Gelişmeler oldukça şaşırtıcı. Yukarıda bahsettiğimiz misyonerlerin insanımız üzerindeki çalışmaları göz ardı ediliyor,görmemezlikten geliniyor.

PKK ile olan anlaşmalar iyice ortaya çıkarken,hala birilerinin gözümüze baka baka, görüşmedik demeleri çok komik, hırsızın iş üstünde yakalanıp da ben hırsız değilim demesi ile aynı bir durum.

Devlet Bahçeli önemli bir yerlere çomak soktu ki, hükümet tarafından tehdit ediliyor. Erzincan’da pkklılar Apoya özgürlük deyip yürüyor, kimse birşey demiyor. Ülkü Ocakları basılıp,camia üzerinde baskılar kuruluyor. Ülkücü Hareketin gördüğüm kadarı ile suçu var: O suç ise gerçekten de vatanı, milleti, devleti, bayrağı,milli ve manevi değerlerimizi katıksız ve çıkarsız sevme ve koruma sorumluluğunun suçudur.

Tüm bu acı gelişmeler olurken. PKK ile olan görüşmeler Kandil’in ve pkk çevrelerinin açıklamaları ile deşifre ediliyor. Karayılan Kandil’den çekilme arafesinde şöyle konuşuyor:Silahlar bırakılmayacak.Öcalan özgürleşecek.Anayasa PKK’ya göre yazılacak.Bunları Kandil’deki Karayılan diyor.

Ancak gel gör ki hükümet cephesinde PKK’lılar çekiliyormuş diye sevinç tavan yapmış durumda. Ancak adam Kandil’den tekrar direktif veriyor:”Sayın Öcalan özgürleşecek.Anayasal reform yapılacak.” Bunlar gerçekleşirse silahlar bırakılacak! Ama yine ilgili iki tarafta bayram yapmaya devam ediyor. BU SIRALAR TÜM HAİNLER ÇOK SEVİNÇLİ. Ancak mayına basan ve ölenŞEHİTLERİMİZ,aileleri,Türk Milleti üzüntülü. Türk Milleti’nin başı sağolsun!!!

Bdpli Demirtaş, ”Gerilla çekiliyor, Türk askeri neden bu dağlardan çekilmiyor?” diyor. Verilen sözler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Sormak lazım; Kimin topraklarından kimin çekilmesi lazım? Burası TÜRK YURDU Türk askeri niçin çekilsin o dağlardan? Siz ve sizin gibi Türk’e düşman olanlar Türk askerinin oralardan çekilmesini ister ve çekilmesini sağlar.Hala MHP ile uğraşıyor birileri…

İşçi partisi ile MHP’yi bağdaştırmak hainliğin ve fitnenin,akılsızlığın daniskası değil midir?Açıkça söylemek gerekirse :

Dün hain denilenler önden buyurun, vatanseverler sizlerse susun kenardan idare edin,yada yok olun deniliyor; maalesef bu dramı Türk Milleti şu an yaşıyor.
Allah Türk milletini korusun inşallah…