Ağlaya Ağlaya Çıksam Dağlara!!!

59

Bu Öcalan ne müslüman adammış, bir de adama çocuk katili diyorsunuz… Ayıp ayıp, niye böyle yapıyorsunuz?

Birileri,bu pkklı kadına üzülmüş ağlamış,ona da yazıktır. Yani bu vatan hainlerine kötülük yapıyorsunuz, bu amcamızda üzülüyor veriyor ağlamanın gözüne.

Eee zaten ABD deki bizi küreselleşme ile görevli, dinler arası diyalog uzmanımız hep ağlar arkadaşlar… Ondan sonrada bu diğer ağlayan amca haklı olarak diyor ki,bu bilmem hangi kadına yaptıklarınızı bana da yapsanız bende DAĞA ÇIKARDIM.

Arkadaşlar yazıktır,bu hainlere kötülük yapıpta İslamı kullanan bu insanları niye ağlatıyorsunuz?
1979 da Gümüşhane’de Dev – Genç tahrip kalıbını yaptı,Eğitim Enstitüsünden Akıncı denen kardeşlerimizin mezun olması için,bu derneğin has elemanları Dev-Genç’in yaptığı bu tahrip kalıbı ile bir sol görüşlü komserde (Gümüşhaneliler bu meşhur komseri bilir) gece arabanın farlarını tuttu, Stadın yanındaki Atatürk’ün büstünü havaya uçurdular.Bu olayı üç tane arkadaşımızın üstüne attılar,bu arkadaşlar yıllarca boşu boşuna içerde yattılar.

Daha sonra sağlam bir komser durumu irdeledi, Dev-Genç’le irtibat kurmuş olan bu kardeşleri ortaya çıkardılar. Tek tek içeri aldılar 7-8 yıl yattılar içerde. Olan bizim arkadaşlara oldu,hatta bir arkadaşımız hastalandı,hala düzelemedi.Geleceklerinden oldular. İsteyen bu durumu Gümüşhane adliyesinden öğrenebilir. Türkiye Cumhuriyeti Devletini yıkmaya çalışan bu gurupların bir biri ile şutlaşmaları eskiden beri var,devam ediyor. Düşmanımın düşmanı dostumdur misalini hatırlayınız.
Diyeceğim o ki bu adamlar şimdi meseleyi yumuşatıp Apo’yu dışarı çıkarmanın peşindeler. Yok namaz kılarmış, falan filan… Küreseller yazmışlar,bunların oynamasını istiyorlar, bunlar da oynuyor. Türkiye’yi ne edip bölecekler,ılımlı Müslüman, özgürlükler,federal yapı, özerklik, büyük şehir yasası zaten kabul edilmiş, açıkçası efendiler bu tren yola çıkmış durumda. Pkk istekleri sırayla kabul ediliyor.

Özal’la birlikte bugüne kadar yapılan anlaşmalar adım adım uygulanarak,Anayasadan da Türk ismi silinecek,Apo çıkacak, Federalleşeceğiz. Siz hala birbirinizle uğraşın. Bakmayın Van Münit naralarına. İsrail’i korumak için Füzeleride İran’a karşı konuşlandırdılar.VAN MÜNİTTEN sonra, İsrail’le olan Ticaret hacmimiz Yüzde yirmiden fazla arttı,Van minitin sonu aslında sıfır ticaret olması gerekmez miydi?
Türkiye’de sessiz bir değişim gerçekleşmektedir.TÜSİAD öncülüğünde hazırlanan taslaklardan da anladığımız kadarıyla,yeni çıkacak Anayasa Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bu adamların küresel efendilerinin emrine verilmek için peyderpey sessizce, her şey yapılıyor.

Ulus Devlet tarihten silinmeye çalışılıyor.Yeni yapılacak Anayasada Türklük kavramı olmayacaktır. Milliyetçiliğe yer verilmeyecektir. Uluslararası sözleşmelere bağlı kalınacaktır. Egemenlik uluslarüstü kuruluşlarla paylaşılacaktır.Yerel yönetim özerklik şartı uygulamaya konulacaktır. Halkların kendi kaderini tayin hakkı için hukuki dayanak yaratılacaktır. Bunların hepsi bdp’nin meclise ve gündeme sunduğu,Akp’ den de, bazı CHP’lilerden de destek bulduğu, Emperyalistlerin Türkiye’ye direttiği görüşler değil midir?

Bütün bunlar gerçekleşirse ki bir kısmı gerçekleşti,Türkiye bölünmez mi? Bu adamlar boşuna ağlayıp sızlamıyor,canileri masum gösterip,kötüyü iyi gösterip hedefe varacaklar. Eyy Türk Milleti geçim derdinle uğraşıp,uyu uyu yat uyu modundan ne zaman çıkacaksın?

Allah Türk Milletini melek görünen şeytanların şerrinden korusun… Amin.