Türksüz Anayasa

39

“Orta doğu’da bizden habersiz kuş uçamaz” diyenler; ABD’den habersiz, bırakın Orta Doğuyu, Türkiye’de sinek bile uçuramıyor. Bakınız, ABD’Lİ başkan geldi, MHP hariç diğerlerini topladı kesin uyarı verdi ve gitti.

İnsanımız, bir yandan Müslümanlaşalım derken, Arap kültürünün etkisine eskiden beri bu tüccar zihniyeti sayesinde girmeye devam ediyor. Türk kelimesine savaş açılmış vaziyette. Bu savaş önceleri de vardı, ancak bugünkü iktidar sayesinde iyice yukarılara tırmanmıştır.

.MHP hariç, anayasadan Türklük kaldırılsın önerisini diğer partiler onaylamış vaziyette. HDP’nin zaten tam bir Türk düşmanı tavrı ile hareket ettiğini herkes biliyor. AKP ise dünden razı, ikiyüzlü davranıyor. AKP içindeki Arap kültürü hayranları ve Kürtçüler başarılı olmuş durumdalar. Sözde milliyetçi diye isimlendirilenler çıkar peşinde, daha çok ihale alma ve hortumlama ve sandalye, koltuk ile meşguller. Ve hemen yanında başkanlık sistemi derken ,”padişahım çok yaşa” demeye bu ülke gebe.  MHP hariç meclisteki diğer üç parti bu hususta hem fikirler.

.Bizim dikkatimizi çeken asıl parti ise CHP dir. Evet CHP içerisinde PKK lılar la yakın irtibatı olan kesimler var. Yürüyüşlerde, kavgalarda bazı vekilleri bu ortamda görüyoruz. Ancak Atatürkçülüğü de kimseye bırakmayan ve biz Atatürk’ün partisiyiz diyen bu cenah, nasıl oluyor da Türksüz bir anayasaya razı oluyorlar, ona şaşırmamak elde değil!

.Türk ismi silinince, sıra Türkiye ismine otomatikman gelecektir. Andımız, Ne mutlu Türk’üm diyene! Bunlar zaten son 13 yıl içinde kaldırılmıştı. Hedefe adım adım yürüyorlar, kendini bizde Türk’üz, sadece siz misiniz Türk ve Milliyetçi diyen bilinçsiz güruhu kullanarak, emperyalizm bu ülke üzerindeki oyunlarını artık açık açık oynuyor.

.CHP ve AKP içindeki vatansever, Türk Milleti kelimesi ile barışık olanlar, Milliyetçilik MHP nin tekelinde mi? Diyenler, bakalım Milliyetçiliklerini nasıl gösterecekler? ”Ey Türk yüksel, yükselmenin sınırı yoktur! Diyen Atatürk’e inat Türk kelimesi silinecek mi? Zaten Avrupalının, ABD’nin Rus’un, Yahudi’nin de istediği budur. Küffarın mücadelesi Türk ‘ü yok etmek, Anadolu’dan daha doğuya sürmektir.

.Ancak onlardan önce davrananlar, içimizde bizim gibi görülen, ancak ruhları Türk’e düşman, Türk’ü yok sayanlar,bazısı akrabamız,bazısı iş arkadaşımız,bazısı komşumuz vb gibi beynini emperyalizmin yıkadığı şahıslardır.

.Türkiye, kültürsüz, cahil insanların seçimlerde kullanılması ile önemli bir bedel ödeyecektir de, neyin bedelini ödeyecektir, göreceğiz? Türksüz bir anayasa hazırlama bu ülkeye ne kazandıracaktır göreceğiz. Başkanlık sistemini Erdoğan’dan sonra veya akp bugünkü gücünü kaybedince bu cenah yine isteyecek mi ileride yaşarsak göreceğiz. Almanya’da, Fransa’da ve birçok ülkede bizim konumumuzdalar, ama her nedense onlar kendi kimliklerine düşman değiller. Kendi ana damarlarına, köklerine savaş açmıyorlar. Bize göre Türkiye ”Yeniden milli mücadele ” yoluna son 13 yılın yıkımları sayesinde girmiştir.

Allah bu ülkeyi ve Türk Milleti’ni korusun. Âmin.

Saygılarımla.