Sessiz Politika

79

Tarih, Türkleri yazmaya başladığından günümüze kadar her zaman kahraman olarak anmıştır. Günümüzde tarihin bize yüklediği şan ayaklar altına alınıp yok edilmek istenmektedir. Öyle ki anayasamızdan bile Türklük kavramı çıkarılmaya çalışılmaktadır. Ne yazık ki vatanımız gözleri kin ve nefretle bürümüş insanlara emanet edilmiştir.
Sanki yıl 1918, Mondros ateşkes antlaşması yeni imzalanmış ta ülkemiz sessizce işgal ediliyor, psikolojik savaşla yıldırma,bastırma politikası uygulanılıyor. Ordumuz terhis edilmemiş ama içerde, yazarı içerde, insanlar ben Türk’üm diyemez hale getirilmiş. Ey kurban olduğum Türklüğüm bu işgal değil de NEDİR?
Geçmişimiz ameliyathanede, narkozun etkisiyle uyuşmuş beyinler, geleceğimiz uyanacağımız güne endeksli. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ismini hafızalardan silmek için bütün gayret. Atamızın hatırası olan her şey eleştirilmekte. Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı İstiklal Marşımıza bile göndermeler getirilmekte.
Bu işgal değil de NEDİR?
Bu kadar insanın susturuluşu nedendir?
Neden bu sessizlik..! 
Türk milliyetçiliğine düşmanlık neden? Bizler bu coğrafya üzerinde hep birlikte yaşamadık mı? Birbirimizden kız alıp kız vermedik mi? Vatanımızda birlik beraberlik içinde düğün dernek kurmadık mı? Al bayrağın gölgesinde milletçe acımızı andımızı göklere söylemedik mi? Geçmişimizde böyle parçalara ayrılmışlık var mıydı? Bölücülük hangi kuytuda gizliydi de göremedik? 
Vatan topraklarımız dış güçlerin iştahını kabartmıştır hep. Savaşarak koparamayacaklarını düşünenler bölerek emellerine kavuşacaktır nihayet.. Bu oyuna gelmek ya da suskun beklemek bize yakışmaz. Vatanımıza sahip çıkalım. Atalarımızın, şehitlerimizin ve onların bizlere emanet ettikleri cennet vatanımızın, hainlerin ellerinde oyuncak olmasına seyirci kalmayalım.

Adaleti çiğneyen devlet adamlarını cezalandırmayan milletler çökmek zorundadır…
‘EY TÜRK ÜSTTE GÖK ÇÖKMEDİ, ALTTA YER DELİNMEDİ, BİL Kİ TÖREN BOZULMAK ÜZERE!..TİTRE VE KENDİNE DÖN!..