Halimiz Budur

66

Sahipsizliğimiz devam ederken, birileri ülkemi soyarken, din tüccarları egemenliği eline almış, keselerini en tatlı tarafından doldururken, ülkemin bütün milli herşeyi yabancılara satılırken, içiniz sızlamıyor mu?

Her gün onca vatan evladı şehit olurken sanki artık doğalmış gibi algılanırken,devletin bütün kademeleri ABD deki vatandaşın elemanları ile paylaşılırken,ülkem resmen bölünürken ver gitsin diyen soysuzlar çoğalırken, adamlar siyasete başlayalı çocukları bile milyarder olurken bunu göremeyen cahiller hiçbir şeyi umursamazken, 5 kg çiçek yağına satılanlar çoğalırken, bizler bırak Doğu, Güneydoğuyu İstanbul’un bazı semtlerine,Yukarı Hereke’ye dahi gidemezken, her taraf Kürtçü mafyaya devredilirken, kanı Müslüman Türk kanı olanlar yüreğiniz sızlamıyor mu?

Nice Gaziosmanpaşa ilçe başkanları ve aileleri öldürülürken eskiden Ülkücü olup şimdilerde başka yerlere kemik yalamak için teğet geçenler, başka yerlere geçmeyip te sırf kendi menfaatlerini düşünen, davanın halka açılmasını engelleyen BEN ciler çoğalırken, samimi Türk Milliyetçileri hırpalanırken umurunda olmayan davanın akil insanları gelecekten ne bekliyorsunuz?

Malı hamuduyla götürenler dururken bu ilçe başkanı ve çocuklarının ve diğer Ülkücülerin öldürülmesi sizce normal midir? Niçin hala Ülkücüler öldürülüyor? Bunu kanı bozuk olmayan herkes iyi düşünmelidir?

Özellikle birbirini yiyen, birbirini diskalifiye etmeye çalışan camianın insanları çok daha fazla düşünmelidirler!!!

Hiçbir şey yapmayıp gösteri yapıp, Ülkücü gözükmeye çalışanlar, sizlerden bıktık! Samimi dava adamları; ülkemiz, camiamız çok zor şartlarla karşı karşıyadır, herkes üzerine düşen görevi yapmalıdır.

ALLAH TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN! Amin…