Devlet Hizmetinde Bir Hain: Öcalan !

68

 

Bir kısım vatan haini, emellerine ulaşmak için bu kez açlık grevi yaparak ölüm orucuna girdi.

Amaç her zaman olduğu gibi dünyanın Türkiye’ye müdahalesi için uygun bir zemin yaratmaktı.

Hainlerin ölüm orucunu fırsat bilen iki yüzlü dünyanın Türkiye temsilcileri, bu işten rant çıkarmaya kalktılar.

Bu durumdan Türkiye’yi kurtaran (!) adam, hainbaşı Öcalan oldu. İmralı’dan emir verdi, cezaevlerindeki ölüm orucu sona erdi.

Bunun üzerine PKK’nın siyasal kanadı ve TBMM’deki temsilcisi BDP’nin Eşbaşkanı Gülten Kışanak, Abdullah Öcalan için “Herkese rahat bir nefes aldırdı. İnsan hayatına ne kadar önem verdiğini gösterdi” dedi.

Demek ki buna göre, hainbaşı Öcalan, başladığı günden bu güne, PKK terörü sebebiyle ölen, 50.000 civarında insanın ve 6000 üzerinde asker, polis ve korucunun şehadetinden mesul değil…

Gazetelerin haberine göre MİT’te, BDP’yi devre dışı bırakmak için Öcalan’ı muhatap almış. Ve anlaşmışlar ki; kardeş Mehmet Öcalan, İmralı’dan aldığı yazılı mesajı muhataplara ulaştırmış.

Bütün bunlar üzerine, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç adı belli olmayan bir millete “Milletimize geçmiş olsun” diyerek açıklama yapmış, ölüm orucundan vazgeçen tutuklu ve hükümlülere teşekkür etmiş.

Katil Öcalan, Türkiye’ye teslim edildiğinde boşuna, Türkiye’nin hizmetinde olmak istediğini belirtmemiş. Demek ki, bu günleri görmüş!

Meydana gelen hadiseler çok acıdır. Bölücübaşı Öcalan’ın Türk kamuoyu nezdinde getirildiği pozisyon çok üzücüdür. Hakkari Şemdinli’de biri üsteğmen olmak üzere beş yiğit evladımızın şehit edildiği günde, Türk insanının Gazze – İsrail meselesi ile Fenerbahçe’li Caner’in gördüğü kırmızı kartla meşgul edilmesi çok manidardır.

Koskoca devletimizin, Öcalan’dan medet umar hale düşürülmesi yüz kızartıcıdır. Nasıl ki, Şemdin Sakık isimli katilin, Türk Ordusu’na mensup subayların yargılandığı davada gizli tanıklık yapması gibi.

Söyleyin bari Abdullah Öcalan, devletin hizmetine girdi deyin. Bu bir oyun diye anlatın. Böylece devletin emrine girmiş bir Öcalan dağdaki gençlerinde ölümüne engel olur. Onlara, sizi kandırdık, Öcalan devletle birlikte diye söyleyin… Bari boşuna ölmesinler!

Aziz Türk Milleti; işte sizi böyle yumuşatmak, böyle ikna etmek istiyorlar. Demokrasi, özgürlük, insan hakları, barış kavramları ile aldatıyorlar, kandırıyorlar. Öcalan’ın, PKK’nın ve onların arkasındakilerin tek hedefi; Türk topraklarını bölmek. Bunlar neredeyse; hain, bölücübaşı, katil bir adamı hristiyan olsalar aziz, bizde de seyh mertebesine yükseltecekler.

Ben merak ediyorum dünyanın neresinde ihanet bu kadar ödüllendiriliyor? Siz hiç düşünmez misiniz?