Bu İş Bitmeli

52

 

Evet dostlar, Habur olayında çok güzel şeyler oluyor diyenler; aldığınız kararların yanlış olduğunu, siyonist, BOP, ABD, AB oyunlarına nasıl gelindiğini fark edebildiniz mi?

BDP’lilerin pkk’larla sarmaş dolaş olmasını içinize sindirebildiniz mi? Biz ne söyledi isek, ne yazdı isek hepsi doğru idi. Şimdi Gaziantep’te şehit olan onca insanımıza yazık değil mi?

Biz bu hainleri 1980 öncesi Devgenç, Tikko, Dev-sol, Dev-yol vs sol örgütler içinde iken tanıdık. Ne yapacaklarını iyi biliyoruz.

Ey iktidar sizlerde bu deneyim yok. Bugün yönetim erginde olanların çoğu zenginleşmiştir. Onların idealistliği cepleri içindir.

Türk Milliyetçileri, Ülkücü Hareket (Hakiki Ülkücüler) ise Vatan, millet, Bayrak, Türk Milletinin bölünmez bütünlüğü için idealisttirler. Çıkarcı insanları kastetmiyorum. Her camia içinde muhakkak çıkarcılar vardır. Onlar sürekli bu davaya zarar verdiler, veriyorlar. Onları tenzih ederek, bu camia ancak bu terörün kökünü kazır.

Bu kadar insan ölüyor halen OHAL’i neden O bölgede düşünmüyorlar? Adamlar belli durmayacaklar. Tek çare kalıyor, çabalayanın işini bitirmek lazım. Aksi takdirde çok daha masum insanımız ölecek.

Yazık değil mi? Olan garibana oluyor. Sırça köşklerdekilere hiçbirşey olmuyor.