Fitne Boş Durmuyor, Aman Dikkat!

85

Muhsin YAZICIOĞLU’nun vefatının veya katledilmesinin üzerinden daha iki hafta geçmişti ki, fitne kendini göstermeye başladı.
Bütün gayretlerine rağmen Ülkü Ocağı üyesi Ülkücü kardeşlerimizi olayların içine çekemeyen fitne, Alperen Ocakları yönetici ve üyelerinin, daha hassasiyetlerini üzerlerinden atmadan, tahrik mekanizmalarını servise koydu.

Her zaman olduğu gibi servisçiler yine medya ve medya mensupları, köşelere oturtulmuş, köşe olma adayı yazarlar(!) veya bu kanalları kullanan kötü niyetliler.

Ne istenir bu güzelim memleketin, bu güzelim insanlarının huzurlarından, rahatlıklarından?

Huzurdan, rahatlıktan, barıştan niye rahatsız olunur?

Kardeşlikten, birlikten, beraberlikten niye rahatsız olunur?

Aramızdan ayrıldığı gün, sağı-solu, partili-partisiz, bütün vatandaşlarımızı duygu seline boğmuş, hepsini aynı potada toplamış, Büyük bir Birliği sağlamış olan merhum Muhsin Reis hakkında ileri geri konuşup, adeta tahrik etmek için büyük gayret sarf eden bir provokatör suratına aldığı yumrukla, maalesef maksadına ulaşmış oldu.

Alperen Ocakları İstanbul Şube Başkanı Sayın Mustafa Kayatuzu, ne yazık ki, üzerinden atamadığı duygusallığının da tesiriyle, Rasim Ozan Kütahyalı’nın ekmeğine yağ sürmüştür.

Sayın Kütahyalı’nın tahrik dolu iddialarını tasvip etmenin mümkün olmadığı gibi, Sayın Mustafa Kayatuzu’nun eylemini tasvip etmek de mümkün değil.
Provokatörler boş durmuyor, durmayacak da.
Her imkanı sonuna kadar kullanmaktalar, kullanacaklar.
Bir taraftan ekranlarda kışkırtıcılık yapılırken, diğer taraftan da bazı linklerde Muhsin YAZICIOĞLU hakkında, iftira dolu Videolar servise kondu, e-posta adreslerine sahte isimlerle bu videolar veya içerikleri gönderiliyor.

Alperen Ocakları ile uzaktan-yakından ilişkisi olan bütün kardeşlerimize düşen, dilimiz döndüğünce ve sakince bunlara cevap yazmak, en küçük bir tahrike kapılmadan, Muhsin YAZICIOĞLU’na yakışır davranışlarda bulunmaktır.

Muhsin YAZICIOĞLU’nun sağlığında Alperenleri olaylara çekemeyenlere, “Meydan artık bizim oldu” dedirtmemek lazım.

Kötülükten beslenen tetikçiler,
Dumanlanmış havaları gözlüyor.
Ülkemizde huzurun düşmanları,
Ateş yakmış, yürekleri közlüyor.