Makedonya’da “İYİ” Bir Hıdrellez Kutladık

44

İyilik Hareketi olarak hem Türkiye’nin hem de Türk Dünyası’nın dört bir köşesine Meral Akşener‘in fikirlerini taşımaya çalışıyoruz.

 

Bu kapsamda Makedonya’da düzenlenen Hıdrellez Şenliklerine katıldık ve İyi Parti’nin bayrağını dalgalandırarak, Meral Akşener‘in selamlarını ilettik…

 

Bu seyahatte İyi Parti’nin Beylikdüzü ve Eyüp İlçe Başkan Yardımcıları Fatma İpek Tuna Alkan ve Hülya Akkaya’da bizle birlikteydiler.

 

Konce’de namı diğer “Bozkurt” Abdullah bey bizleri misafir etti. Diğer misafirde Emekli Amiral Türker Ertürk Pasaydı.. Türkiye ve Türk milleti üzerine çok keyifli sohbetler yaptık.

 

Çalıklı festival alanında kimleri görmedik ki? Şumnu’dan Nurten Remzi, Prizren’den Ferhat Derviş, Üsküp’ten Halil Abdullah, Türk Hareket Partisi Genel Başkanı ve milletvekili Enes İbrahim, Elçin ve Hamdi Hasan, Malmö’den Hüseyin Ali ve daha kimler kimler…

 

Herkesin beklentisi bir Türk kadınının hem de bir evlad-i Fatihan’ın Türkiye başına gelmesi…

 

Meral Akşener’in selamını götürdük ama ona da, Makedonya ve tüm Balkanlardan gönül dolusu selamlar getiriyoruz… Balkanlar “iyi” inşallah Türkiye’de “iyi” olacak!