28.7 C
Kocaeli
Pazartesi, Haziran 17, 2024
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kocaeli Aydınlar Ocağının yeni yönetimi, Prof. Dr. Erdem Uluğ’un Siber Güvenlik Sunumuyla İlk Toplantısını Gerçekleştirdi.

Haziran 9, 2023 @ 19:00 - 22:30

Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Gürkan Uysal’ın açış konuşmasıyla başlayan toplantıya Kocaeli Aydınlar Ocağı üyeleri, 9 Haziran 2023 Cuma günü saat 19:30’da Kocaeli Ticaret Odası Beytül Kebap Restoran’da yemekli bir toplantı gerçekleştirdi. Çok sayıda katılımcının bulunduğu toplantıya ünlü akademisyen Prof. Dr. Erdem Uluğ konuşmacı olarak katıldı ve “Siber Güvenlik” konulu bir sunum gerçekleştirdi.
Erdem Uluğ: “Akıllı telefonlarla birlikte, sosyal Medyada paylaşılan resimlerde, e-postalarda ve Kredi kartlarında kullanıcıların açık hedef olduklarını belirterek birçok siber saldırı tehlikesiyle karşı karşıya bulunduklarını anlattı.”
Toplantıya, Kocaeli Aydınlar Ocağı eski Başkanlarından: Dr. H. İbrahim Kahraman, Yüksek Kimya Mühendisi, Av. Ruhittin Sönmez, Eğitimci, Yazar Süleyman Pekin’nin yanısıra ilimizin çok sayıda sivil toplum örgütü Başkanları da bu toplantıya katılım sağladı. Bunlardan bazıları: Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Dönem Başkanı işadamı Yücel Alpay Demir, İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Yüksek Makine Mühendisi Nurcan Acaroğlu Göktaş, Kocaeli Yeniden Aydınlanma Derneği Başkanı Sayın Nermin Şenses, Kocaeli Yozgatlılar Dernek Başkanı Eğitimci Salih Ata, 7/24 Haber Portalı sahibesi Kocaeli’nin cesur gazetecisi Sayın Duygu Mert Hanımefendi’nin yanısıra çok sayıda Kocaeli yerel Basın temsilcileri toplantıda hazır bulundular.

Davetliler Konferans sonrası toplu resim çektirdiler

Prof. Dr. Erdem Uruğ konuşmasını yaparken

Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Gürkan Uysal Prof. Dr. Erdem Uluğ’a plaketini takdim ederken

Dinleyiciler salonu doldurdu

 

 

Detaylar

Tarih:
Haziran 9, 2023
Saat:
19:00 - 22:30