IMG-LOGO
Güncel

MHP’ye Oy Verin, Bahçeli’yi Destekleyin!

19 09 2015

Bugün Yüksek Seçim Kurulu'(YSK)na partiler milletvekili aday listelerini veriyorlar.

1 Kasım seçimleri sıradan bir seçim olmayacak. Bu seçimde Türk Milletinin, bu coğrafyada kaderi belirlenecek.

Türk Milletinin, Türk Yurdu Türkiye'de yok edilmek istendiği, bu satırları yazanı okuyanların malumudur.

Siyaset bir satranç oyunu olduğundan, şartlar neler olursa olsun bu oyun Türk Milleti tarafından iyi oynanmalıdır.

Onun için Türk Milleti; duygulardan arınarak ve aklıyla hareket ederek doğru bir tercihte bulunmalıdır.

Bu saatten sonra Türk Milleti için, milletvekili adaylarından ziyade, partilerin fikir ve duruşları ile liderlerin söylemleri ve eylemleri çok önemlidir.

Türk Milletini ve Türkiye'yi, içinde bulunduğu açmazlardan çıkaracak olan, MHP'nin ortaya koyduğu fikirler ile Devlet Bahçeli'nin söylemlerine uyan eylemleri olacaktır.

Bu sebeple kızgınlıklarınızı, eleştirilerinizi ve duygularınızı derin bir dondurucuya koyarak, Türk Milletinin yegane kurtuluş umudu olan MHP'ye oy verin ve Türk Milletini düzlüğe çıkaracağı iddiasını ortaya koyan Devlet Bahçeli'yi yalnız bırakmayarak destekleyin.

Türk Milletinin; "Allah'ın ipine sımsıkı sarılın" mealindeki ayette olduğu gibi Türk vatanının son kalesi  MHP'ye ve onun komutanı Devlet Bahçeli'ye sımsıkı sarılması elzemdir.

Çünkü aklın gösterdiği doğru yol budur!

Yoksa sonumuz Suriye ve Iraklı mültecilerin sonuna benzeyecektir.

O aday olmuş, bu aday olmuş bunlara takılmayın. Eğer siz mazeret üretirseniz, destektenmahrum bırakacaklarınızda, sizlerin vermediği destekleri mazeret olarak gösterecektir.

Türkiye'yi yönetme şansını ve imkanını MHP ve Bahçeli'ye vermelisiniz. Bundan hangi nedenle olursa olsun kaçmayınız ve kaçınmayınız.

Eğer aksi bir şekilde davranırsanız, tarih MHP ve Bahçeli'yi iktidar yapmaktan kaçınanları çıkacak sonuçlara göre olumlu veya olumsuz olarak yazacaktır.

Türk Milleti, 50 yıla yakın bir zamandır iktidarına talip olan bir siyasi partiyi böylesine ağır koşullarda mutlaka iktidar yapmalıdır. Aksi halde MHP ve Bahçeli'ye bir şey söylemek, kimsenin hakkı olmayacaktır.

Onun için diyorum ki; oylarınızı MHP'ye verin ve Devlet Bahçeli'ye destek verin.