IMG-LOGO
Güncel

Türk Milletinin önünde  sıkıntılarına son vermek için önemli bir fırsat var. 7 Haziran seçimlerinde doğru tercihler yaparak bu sıkıntılardan kurtulabilir, başımıza gelecekleri öteyebilir yada engelleyebiliriz.

Ancak bunları yapabilmek için bugüne kadar yaptığımız yanlışlardan arınabilmeliyiz.

Bu yanlışlardan biri, psikolojik müdahale ile üzerimizde yaratılan algıya yenik düşmektir. İkincisi ise körü körüne futbol takımı tutar gibi parti tutmak ve particilik yapmaktır.

İki yanlışın birbiri ile endirekte olsa ilişkisi vardır. Algı konusu, particilik hastalığı ile gelişme için kendisine çok uygun zemin bulabilmektedir.

Vatandaşlarımız, önümüzdeki günlerde yoğunlaşacak olan seçim kampanyalarına bu iki hususu dikkate alarak yaklaşmalıdır.

Eğer televizyon programlarına ve reklamlarına, halkı yönlendirmek için yapılan kamuoyu anketlerine, sokaktaki yoğun bayrak, flama ve afiş bombardımanına kanılacak olursa, Türk Milletine düşman olanlar yine bir zafer elde ederler ve adını da her zaman olduğu gibi "milli irade" koyarak bize yuttururlar!

Siyasetin en temel unsuru insandır.

İnsan, ne yapacağını biliyorsa hangi saldırıya uğrarsa uğrasın hedefine emin adımlarla yürür.

Bizlerin aklı ve ruhu, şimdi büyük bir saldırıya tabi tutulacaktır. Bunun farkında olarak hareket edersek, ülkemizi refaha çıkaracak tercihleri kolaylıkla yapabiliriz.

Sizler, saldırı niteliğindeki bu yoğun kampanyadan; kendinizi, ailenizi ve çevrenizi korumalısınız. Bu her zamandan daha önemlidir.

Herkes, bu seçimlerin Türk Milleti açısından, Türkiye'nin son seçimi olduğunun farkına varmalıdır. Bizler yani Türk Milleti bu topraklarda hükümran olarak ya var olacak yada yok olacağız. Bunu ben değil "Yeni Anayasa" ile "Yeni Türkiye"yi yaratacağını söyleyen biri hariç tüm siyasi partiler söylüyor.

Artık Türk Milletinden yana olanları iktidar yapmanın zamanı gelmiştir. Bunu atiye bırakacak lüksümüz yoktur.

Her bir ferdin, kendisini görevli görerek kapı kapı dolaşacağı ve insanlara gerçekleri anlatacağı zamandır.

Gelin hep birlikte bunu başaralım ve günümüzün post modern savaşını Türk Milletine sandıkta kazandıralım.

Adres göstermeye gerek var mı? Tabii ki, MHP !!!