IMG-LOGO
Güncel

İslâm Âlemi’nin Linç Merasimi

27 10 2011

 

"Size ne oluyor da Allah yolunda ve 'Ey Rabbimiz! Bizleri halkı zalim olan şu memleketten çıkar. Katından bize bir dost ve yardımcı ver' diye yalvarıp duran zayıf ve zavallı erkekler, kadınlar ve çocukların uğrunda savaşa çıkmıyorsunuz?" (NİSA/75)

Hadi onu bıraktık; o zayıf ve zavallı kadınlar, çocuklar ve erkeklere açıkça zûlmeden Amerikan köpekleriyle işbirlikçi geçinmekten de mi utanmıyorsunuz?

İslâm ülkelerinin ve liderlerinin global dövücüsünün hınk deyicisi olmak ne menem bir şeydir? Arap Baharı(!)nın Amerikan itibarı olarak CIA'nın yeni istasyon çalışmaları olduğunu bile bile bu şehvet niye? Yoksa daha önce sövüp saymaktan dolayı aranıza nikâh düşme olayı mı var?

Şeytan kutusu neyi - nasıl haber veriyorsa ona inanın. 40 yıldır yatan Arap hakları düğmeye basılmadan kıyama kalkmışa sazan gibi atlayın. 'Küçük Şeytan / Büyük Şeytan' eskiden ABD, İsrail'di şimdi Esad, Kaddafi.

Küresel Efendiler süper gücü Amerikonya'dan Çin'e transfer hazırlığındalar. Bize de eskiyen süper gücün süper suçlarını temizlemek kalıyor. Yeşil dolarlarla silinen kan lekeleri..

 "İslâm Dini bu Müslümanlara beş numara büyük geliyor" dedim, inanmadınız. Adı geçince ağız alışkanlığı 'fıs, fıs' yaptığınız Hz. Muhammed zamanında olsaydınız yüzünüze tükürülürdü. Sizi gidi Abdül-vehn'ler sizi..

Kaddafi'yi sevmezdim ama onun linç edilişini İslâm Âlemi'nin linç merasimi gibi izledim. Kalbim cız etti. Saygıdeğer Haçlı dostlarınız bir taşla beş kuş indirdi.

  • Bize karşı çıkanların sonu böyle olur.(25. kare)
  • İsviçre'deki paracıklarının yanına kaçmak yerine direnen salaktır.
  • İslâm ülkelerinin mevcut liderleri çerçeveleyip makamına assın.
  • 'Erkeğin o...pusu kadınınkinden beterdir.' Sizden satın aldıklarımız

bizimkilerden daha câni.

  • Yılmaz Özdil'in terörün hedefi noktasında Türkiye adına tespit ettiği 'Ebemizi

...' bilimsel cümlesini artık İslâm Dünyası adına da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Diktatörler idam da edilir, kurşuna da dizilir. Gerekirse uyduruk bir mahkemeye de

çıkarılır. Biz Apo'yu yargılarken bile köpek muamelesi yapmadık.

Araplarda devlet geleneği nanay. Sev - sevme, insan 40 yıl ülkeyi yönetmiş liderine

işkence yapmaz. Tecavüz etmez. Meğer Peygamber Efendimiz ne büyük devrim yapmış; Arapları hem dünyanın hâkimleri kılmış hem de İspanya'da bile hâlâ toplanan medeniyet tohumları serpilmesine vesile olmuş.

Kaddafi de Saddam gibi, Nâsır gibi Baas'çıydı yani Arapçı sosyalistti. E sırada kaldı

Esad. Bunun için şimdiden başlasın fesat.

BM kararı, NATO - MATO; hiçbir şeye gerek yok. Kimin gücü kime yeterse avını

dişlesin. Vahşi doğa belgeseli mi seyrediyoruz yoksa kaseti başa sarıp yeniden Ortaçağ'a mı döndük? Demokrasinin güzelliğini böyle mi anlatalım okullarda çocuklara?

O linç gösterisine katılan salyalı Müslümancıklar da, utanmadan ekrana getiren çifte maaşlılar da Kaddafi'yi mumla arayacaklar. Ve bölünmüş Libya'dan her akşam katliam haberlerini duymaktan usanacaklar.

"Müslümanlar bir bedenin uzuvları gibidir." Eğer Irak, Afganistan, Filistin, Somali, Libya, Suriye hatta Pakistan, Yemen, Mısır, Sudan hastaysa biz de yakında yatağa düşeriz demektir. Ve bu Sam Amca'yla samanlıkta yatmaya benzemez.

"De ki: Bu topluma ne oluyor ki neredeyse hiçbir sözü anlamıyorlar?" (NİSA/78)