IMG-LOGO
Güncel

“Valdo Sen Neden İçeride Değilsin?”

28 09 2011

Valdo, Viktor'u Silivri'de ziyarete gider. Viktor Ergenekon'dan içeridedir. Olay Meksika'da geçmektedir. Valdo aynı zamanda İsmet Özel'in asker arkadaşıdır.

-Viktor, sen neden buradasın?
-Valdo, sen neden burada değilsin?

Hakan Fidan MİT adına APO'yla görüştüğü için millî kahraman. Doğu Perinçek, Yalçıın Küçük görüşür ve görüntülenirse terörist. Hükümet yaparsa devlet adamlığı, muhalifler yaparsa iş ortaklığı.

PKK terörüyle mücadele edenler, en yakınlarının cenazelerini kaldıranlar, Paketlemeyi yapanlar içerde.

PKK'yla müzakereden, APO'nun muhatap alınmasından ve terörün demokrasiye ortak edilmesinden bahsedenler hala gazeteci, milletvekili ve akademisyen.

Kurtuluş Savaşını yapan öncü kadro bir elin parmaklarıdır: M.Kemal, Fevzi, Kâzım, Ali Fuat ve İsmet Paşalar.

Bu sırada Malta Adası İngilizlerin parmak toplama kampıdır. İsrail'le denizden, Suriye'yle karadan savaş olasılığımız var; komutanlar Silivri kampında.

'Our Boys' darbe planlarsa darbe-i hasene, başkalarına plantasyon yapılırsa darbe-i seyyie.

Mısır'da, Tunus'ta, Libya'da, Suriye'de yapılanlara demokratik destek. Türkiye'de Hükümet'e abdestsiz söz söyleyenlere darbeci gömleği.

Somali'de açlık var, halkımız himmet etsin. Hükümetimizde hazinenin paralarını Libya'daki isyancılara uçak dolusu uçursun.

Atina'da cami yaptırama; gel Türkiye'de ne kadar müze kalıntısı varsa ayin yap, kiliseye çevir. İslâmcılık pozların da eksilmesin.

Batı Trakya'da müftü seçtireme, İstanbul'da Rumlara azınlık mallarını iade et. Ermenistan'ın Karabağ'ı işgali 20. yılına giriyor, Ermenilere Doğu Anadolu'da ada tahsisi yap.

İsrail'le Karagöz - Hacivat oyna; sivil-askerî ihaleleri, özelleştirmeleri, nehirleri, istihbaratı onlara ver.

Bu hangi din, hangi mezhep? 'Din nasihattir', niye dinlemiyorsunuz? 'İslâm güzel ahlâktır' niye anlamıyorsunuz?

Abdestli - namazlı olununca kapitalist - zorba oluna biliniyor mu? 'Allah adaleti, iyiliği ve kötülüğü engellemeyi emrediyor'; siz tam tersini yapıyorsunuz.

Adalet en yakınını bile kayırmamaktır, siz dalga mı geçiyorsunuz?

Televizyon kanalizasyonlarından fuhuş ve kötülük akan / sokaklarında sulh ve selâmet kalmayan / yaşam biçimi helâk edilmiş toplumların o sersem, o şımarık ve azgın yaşantısına dönen / ahlâksızlığı ahlâk edinen / aileleri cinnet bekçisi olan / dinî taş duvarlar arasında yatıp kalkmaya hapseden / toplumsal tefessüh tüketim ve teknolojik bereket zanneden / her an sosyolojik kırılma dediğimiz milletçe kafayı duvara toslama ihtimalini paranoya sayan / her şeyi güllük - gülistanlık görerek rahat rahat yaşayıp da rahatsızlık izhar edenlerin varlığından rahatsızlık duyan bir yapı..

Motosikletli Ebuzer Hakan Albayrak neredesin?

Neredesiniz 'Şehit tahtında Rabbe gülümser'ciler?

Niye sesiniz çıkmaz İslâmî radyolar, manevî ağabeyler?

Yoksa 'siz güneşi ceketinin astarında unutmuş marka Müslümanları' mısınız?

'Kim Var ?'