IMG-LOGO
Güncel

“Soykırımı Saldım Çayıra”

20 03 2010

Başbakanımız Davos'ta Peres'e 'Siz adam öldürmeyi iyi bilirsiniz' diye gider yapmıştı. Şimdi de bize gider yapmak için ülkeler sıraya girmiş 'Siz toplu adam öldürmeyi iyi bilirisiniz' diye diye meclis kararı alıyorlar.

Tayyip Erdoğan'ın İsrail Cumhurbaşkanı'na yaptığını ağır çekim / hızlı çekim (Oynat Uğur'cuğum) bol ketçaplı seyredenler şimdi sıranın ABD Başkanı ve İsveç Başbakanı'na geldiğini görüyorlar. Dağılın üleyynnn!

Diyarbakır Belediye Başkanı Baydemir 'Hastir' çekme terbiyesizliğinde bulundu, bakın başına neler geldi. Diyarbakırspor neredeyse küme düşmek üzere.

"Hazır ol vaktine Mister Obama!" 2 ay sonra Kasımpaşalı Başbakanımız geldiğinde Beyaz Saray'da kaçacak delik arayacaksın. White Party mi yaman, White House mı yaman; görürsünüz.

Avrupalı korsan ve haydutların kurduğu USA nam devlet, Kızılderili kanı ve zenci kamçısı üzerinde yükselttiği kibir anıtı gökdelenlerden - utanmadan - Türk tarihine ahkâm kesiyor. "Uy kesileyum sağa!"

İsveç; hani şu dinamitten Nobel çıkaran, her çatışma bölgesine silah pazarlayan ve Sami, Tater, Lapon demeden kıra-geçe etnik kurutemizleme hizmeti yapan Stock ülkesi mi? İsveç'ten soykırım dersi; Yersen! Danimarka'dan Petersen, Norveç'ten İstersen!

21 AB ülkesi, 38 ABD eyaleti, 60 küsur dünya devleti çoktandır yoktan bir soykırımı var diye yutturdular. Bu gidişle Muhammedü'l-emin'e (SAV) 'yalancı' demek serbest olur, sözde Ermeni Soykırımına 'yalan' demek yasaklanır. Allah sizi karikatürlerinize benzetsin. "Kininizle geberin!"

Bizim Ermenici'lerimiz gelinen süreçten mesut ve bahtiyar mı? Tarihle yüz'leşmede astar istemeye devam mı? Bursa'da Âzeri bayraklarını yasakladığınıza değdi mi? 'Açıl susam açıl!' deyince açılıyor mu kapılar? Sevan Nişanyan çalsın, Sezen Aksu söylesin; oynasın kızlar ve vicdansızlar.

Bunlar iyi günlerimiz. Dünyada eşi ve benzeri görülmemiş 'Komşularla sıfır problem' adlı 0 km. politikamız işledikçe neler olacak neler. Ve 'yılanın kuyruk acısı, adamın evlat acısı' gibi eski hikayeler..

Sayın Başbakanımız, futbol terimlerini iyi bilir. Beraberliğe yatan bir takıma hakemin ittirmesiyle ofsayttan kontra iki gol döşenmek densizliktir. Bu tasarıların o ülke meclislerinden geçmesinde Futbol Mafyası'nın ve Ergenekon'un katkısı iyi irdelenmelidir.

Sayın Cumhurbaşkanımızın sevdiği Futbol Diplomasisi 2 maçta 6 puana mâl oldu. Âcizane önerim; diplomatik temas sırası Kick-box'a gelmiştir. Erzurum'lu Âdem Bozkurt'la Ermeni Gago Drago, Ağrı'da her iki ülkenin Cumhurbaşkanının da katılımıyla bir maç yapmalıdır. Bay ve Bayan Obama '3 G' ile maça bağlanmalıdır. Hokus, Fox'us !