IMG-LOGO
Güncel

Arkadaşlar Kanalıma Hoş Geldiniz

29 06 2020

 

            Evet arkadaşlar YouTube kanalıma hoş geldiniz. Videoyu izlemeden önce lütfen abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın! Videolarımızı ayrıca Facebook, Twitter, Instagram ve TikTok hesaplarımızdan beğenip paylaşmayı da unutmayın!

 

            Sevgili arkadaşlarım! Bakınız bu CeHaPe zihniyeti zamanında ne internet, ne sosyal medya ne Tinder gibi uygulamalar hiçbirisi yoktu. Çünkü bunlar cahil! Bunlar ayyaş! Bunlar çöp! Hatırlarsanız bizim iktidarımızdan önce Tinder bile yoktu. Milletim sevdiceğine kavuşmak için mahalledeki teyzelerine, ablalarına rica minnet çöpçatanlık yaptırıyordu.

 

            [Yeni Hed end Şoldırs’la sizin de ahenkle dans eden saçlarınız olsun, güne daha zinde başlayın. 5, 4, 3, 2, 1, Reklamı Atla]

 

            Bakınız, kanalımızı takip eden arkadaşlarım canlı yayında Doları 7,5 liraya yükselttiğimiz videoyu hatırlayacaklardır. Çünkü biz milletimiz için doları 10 da yaparız 15 de! Ama Bay Kemal bunları bilmez, bunlardan anlamaz! Çıkmış oradan bol keseden atıyor. Neymiş, Türkiye’de işsizlik artıyormuş. Yahu sen kimsin?!! Bir mermi kaç para haberin var mı senin?!!

 

            Bakınız burada yeri gelmişken, Terzioğlu Ceketleri’ne de milletim adına ayrıca teşekkür ediyorum. Mavi zemine beyaz kareli ceketin mucidi Abdullah Terzioğlu kardeşime buradan en kalbi duygularımla selamlarımı iletiyorum. Çünkü bu büyük icadıyla kazanan Türkiye oldu, Bosna oldu, Suriye oldu, Filistin oldu!

 

            [Dı Dı Dı Dı Dı!!!! Takımını kur, şampiyon ol! Hayranı olduğunu futbolcuları yönetmek istemez misin? Uygulamayı hemen indir, efsane menajerler arasında yerini al. Futbol Manager Oyunu! 5, 4, 3, 2, 1, Reklamı Atla]

 

            Değerli kardeşlerim. Bakınız! Bir önceki canlı yayınımızda %40’larda çıkan enflasyonu sadece TÜİK Başkanı’nın gözlerinin içine bakarak 3 nokta 7 saniye içinde %9’a indirdiğimizi hepiniz izlediniz. İzlemeyenler aşağıdaki linke tıklayarak bu videomuzu da izleyebilirler. Buradan İP’in başındaki Hanımefendi’ye sesleniyorum. Biz bu işleri biliriz. Kürsüye vatandaş çıkartarak siyaset olmaz! O kürsüye çıkıp kendin konuşmayı beceremiyorsan çıkma bir daha!

 

            Değerli arkadaşlarım. Hatırlarsınız kanalımızdan yaptığımız ilk canlı yayına “Oy moy yok” diye yorum yapan ve Dislike atan üç-beş kendini bilmez vardı. Yahu siz kimsiniz?!! Bu millet size 15 Temmuzda gereken cevabı vermedi mi?!. Anlaşılan ders almamış olacaklar ki bu defa polisimiz dış güçlerin maşası olan bu kişilere gereken cevabı verdi. Polisimiz destan yazdı destan!

 

            [Krallığını kur, düşmanlarını yok et ve yüksel! King of the North! Uygulamayı Google Play ve App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 5, 4, 3, 2, 1, Reklamı Geç]

 

            Yeri gelmişken buradan bir takım dış güçlere sesleniyorum. Eeeey Trump! Öyle Twitter’a mivıtıra girerek, sabahtan akşama kadar twit atarak ülke yönetilmez! Yahu sen başkan mısın, sosyal medya bağımlısı ergen misin, kimsin sen?! Sıkıysa You Tube kanalı aç çık karşıma!

 

            Evet arkadaşlar bugünkü videonun da sonuna geldik. Bir sonraki videomuzda Demet Akalın, Ajda Pekkan, Hülya Koçyiğit üçlüsünden birini canlı yayında bakan yapacağım. Eğer Demet Akalın’ı bakan olarak görmek istiyorsanız DEMET yazıp 3232’ye, Ajda Pekkan’ı bakan olarak görmek istiyorsanız AJDA yazıp 3232’ye, yok ben illa Hülya Koçyiğit’i bakan olarak görmek istiyorum diyorsanız HÜLYA yazıp 3232’ye SMS atmayı ihmal etmeyin. Her SMS 10 TL’dir.

 

            Son olarak videoya Like atmayı ve paylaşmayı unutmayın. Videoyu izlediği halde Like atmayan veya paylaşmayan kişileri Süleyman tespit edip gereğini yapacaktır. Unutmayın,  biz bize yeteriz!