IMG-LOGO
Güncel

Bu Ülke Nereye Gidiyor?

Cevat NAS; - 2/25/2016 bilgi@kocaeliaydinlarocagi.org.tr;
IMG

PKK ya şimdiye kadar onca taviz verin, masalarda oturun anlaşmalar yapın, PYD 'nin başı Salih Müslim'i çağırıp defalarca bu ülkede ağırlayın, şimdi kalkıp pyd terör örgütüdür deyin. Bizler defalarca PKK= PYD diyerek hatırlatmalar yaptık, dinleyen kimse olmadı. Hiç mi öngörünüz yok, bu nasıl bir aymazlık. Ne çabuk hemen kıvırma durumu gerçekleşiyor. Size inananların da, PKK'yı çözüm süreci hatırına baş tacı yapanlarında, hala gözü açılmayanların da, o hendekleri kazanlarında, kazılmasına göz yumanların da, bu meselede suçları var. Gerçekten de bu ülke nereye gidiyor? Dememek elde değil! Anadolu çocuklarının ömürlerinin baharında birilerinin hataları, ihanetleri yüzünden öldürülmelerinde, Allah bir gün bu ihanetlerde parmağı olan herkesin cezasını bir şekilde mutlaka verecektir inşallah...

*

Dünya Liderliği

Fransa'daki bomba olayında 12 kişi ölmüştü, bizimkilerde dâhil tüm dünya milletlerinin temsilcileri oraya toplanmıştı. Bizim bir günde onlarca şehidimiz oldu, cenazeler dizi dizi, hiç bir dünya ülkesinden gelen yok. Hani bizdeki de sözde dünya lideri idi, Türkiye oyun kurucu idi, özellikle Orta doğu bu dünya liderinden soruluyordu, hani Türkiye dünya da ileri gelen hatırı sayılır sözü geçen bir ülke idi. Özellikle Türkiye'nin haberi olmadan Ortadoğu da kuş dahi uçamazdı! Ne oldu, bir Allah'ın kulu bile Türkiye ye gelmedi!

*

Atatürk Olsaydı...

Şimdi düşünün, askerin yiyeceği, postalı, halkın evinde bir dilim ekmeği dahi olmadığı Kurtuluş Savaşı Günlerinde, şimdi hergün onlarca şehidin gelmesinin müsebbibi olanlar, herkes tarafından kandırılan bu adamlar, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün yerinde olsalardı, şimdi Türkiye 'de bir Türk devleti olur muydu?

*

Ve şimdi bizim adımız Ahmet, Mehmet, Hasan, Ayşe, Emine olur muydu?

Devletimizin adı TC Devleti olur muydu? Şu an keşke ATATÜRK olsaydı ! Demek her Türk'ün hakkı değil midir?

Tekrar edelim ki;

Bu ülke gerçekten de iyi idare edilmiyor!

Vesselam...

Yas

Bu kadar şehit var, milli yas ilan edilmiyor. Bir yığın cariyesi olan Suudi Kralı kadarda mı olamıyor bizim Anadolu çocukları! Bu ülkede milli denen bir şey kalmadı. İnsanın değeri iyice sıfırlamış. Biz halk olarak kendi aramızda yas ilan edelim bari. Yazıktır, bunca vatan evladına yazıktır!

14 yıl önce sıfır terörle devralınan iktidarın politikaları sonucu, bu ülke ne hallere geldi !

*

Beyanat beyanat beyanat, iktidar beyanat, muhalefet beyanat, insan şişiyor. Balkona çıkıp insanın bağırası geliyor. Bu toplumun çoğunluğu 14 senede iyice katmerli psikolojik hasta oldu. Sokaklara bakın kimsenin yüzü gülmüyor. Gülen birilerine dikkat edin onlarda daha çok dengesizlik göreceksiniz...

Bu ülkeye yazık oluyor yazık!

Allah Türk Milleti'ni ve İslam âlemini korusun.

Saygılarımla.