IMG-LOGO
Güncel

Türkiye Yine Oyuna Getirilmiştir!

Cevat NAS; - 11/24/2015 bilgi@kocaeliaydinlarocagi.org.tr;
IMG

ABD, Türkiye'nin başına bela olan PKK terörünü  el  altından  körüklerken, silah  desteği  de sağlayıp, ülkemiz içinde  ajanları  sayesinde  tahribatlarına devam    ediyor. İyi bir  dost ve  müttefik  pozları  vererek  Rusya'ya  karşı sınır  karakolluğunda  Türkiye  maalesef  eskiden beri  kullanılıyor.   BOP   eş  başkanlığı  ile görevlendirilen   Türkiye   sayesinde, birileri    iç  siyasete ,  güya   ABD'ye  dikleniyormuşçasına ,bir kaç  beyanat  verilip, milletin  gazı  alınıyor.  Nasıl  olsa  halkın  yarısı  da  tepedekilere  biat  ediyor

Dolayısı ile  her zaman olduğu  gibi  Türkiye ,   ABD  isteklerini  kuzu kuzu  yapmaya  devam ediyor.Tıpkı  "One Minute"den  hemen sonra  İsrail ile  artan ekonomik  işbirliğimiz  gibi,ABD  bize  ne kadar   ihanet ederse  etsin,ABD  ' nin  her dediğini  yapmak sanki   bizim  boynumuzun  borcuymuşcasına  ,Türkiye  ABD'nin  arka bahçesi  olduğu  artık  tamamen  ortada...Şimdiki  erk  ise ,  sen kalk  bu halinle  iç  siyasette  verim almak için ,zaten  yat dersen yatmaya hazır olan yüzde  ellikler  ağzından  çıkana  bakıyor,her şeye kabul. Birde Fatihayı  okudun mu  ortam  cep de  keklik  babından.  Nefes alman ABD'nin elindeyken kalkıp Ortadoğu'nun ağabeyliğine  soyunmak  da  neyin nesi!

İslam ülkelerinin dizaynı için  kendine  rol  biç. Buna  kara  kargalar  dahi  gülmez mi? ABD   oradan  sana bön bön  bakarken,seninde  ona  elin  mahkumken ,ne  ağabeyliği,ne  Ortadoğu'nun  dizaynı?  Türkiye'nin  şu an  yaptığı  ,  BOP  kapsamında  ABD  , İsrail  ve Siyonizme   kölelik   etme  hizmetidir.Zaten  bunca İslam ülkesi  ABD  nin  kucağına  oturmuş,İngiliz  oyunlarının  tarihten beri  hamisi olmuş,siz  hangi  İslam   Ülkeleri  patronluğundan bahsediyorsunuz? Zaten  İslam  nizamı  kurma   uğraşının  13  yıldır  esamesi  dahi  kalmadı, böyle  sözler  artık duymuyoruz,iddia   edip  savunanlar  ise  iktidar olanların   dışında  sadece  ferdi  cılız  bir çığlıktan  ibaret..

Bunca  İslam Ülkesi  kan revan içinde  iken  ,izlenilen yanlış  politikalar  yüzünden ,güneyimiz  de  ABD'nin istediği  piyon  Ermeni  cibilliyetli  sözde  Kürdistan  kurulmuş,bu sayede  Irak  ve Ortadoğu  petrolleri  İsrail  ve ABD'nin  havuzlarına akmaya  devam ediyor  ve etmeye devam edeceği  de  ortada.

Suriye'ye planlanan kara harekatı meselesinde  açıkça görülmektedir ki  ABD  Vietnam'daki  eski tecrübeleri yaşamak istemiyor. ABD, askerlerinin   kol ve bacaklarının   kopmaması gerektiğini, anlamış  durumunda. ABD,ölen askerlerin ailelerine  bu  askerlerin  durumunu  izah yapamadığını belirterek, ABD'nin Suriye'de  kara operasyonuna katılmayacağını belirten Obama, Türkiye'yi ve Fransa'yı kara harekatına zorlamaktadır.

Obama, BOP için, Büyük İsrail için ben değil sen bedel öde, benim askerim değil, seninki ölsün, benimkinin değil seninkinin ayağı kopsun mesajı vermektedir.

Bizimkiler de taşeronlukta o kadar sadık ki, sonuç ne olursa olsun biz misyonumuzu yerine getiririz duruşundalar.

Bu durumda  her şey  BOP  projesi  kapsamında  tıkır tıkır  işlerken  Türk'e  düşman ne kadar  unsur varsa,Suriye de  Türkmen  Dağında  yaşayan Türkmenlerin  üzerine çullanmışlar. Günlerdir  Rus'u  da  ,İran'ı  da  ve diğerleri de  bir avuç  Türkmen'i  katlediyorlar. Ülkemizdeki  güçlü, Orta  doğuyu  dizayn  edeceğim  diyen  bu iktidar  beyanattan  öteye  geçemiyor. Mısırlı  Esmalara gösterilen  ilginin  zerresi ,Türkmenlere  sahiplik  için ne iktidarda  ,nede  iktidara oy  veren cenahta  yok. Ülkücü  camiadan başka  sesi  çıkan  kimseler  yok.Hani o   cami önlerinden  kükreyen  kalabalıklar?  Yoksa  Türkmen  insan değil mi ?Yoksa  Türkmen'i  Müslümandan saymıyor musunuz?

Yoksa , Türkmen Dağındaki  bir avuç  Türkmen  BOP'ne  engel mi? Işid'e  tırlarla  giden  silahlar  yakalanınca  ,hemen  siyasi  manevra  ile  onlar  Türkmenlere  gidiyordu  deyip, oyun içinde oyun  oynayanlar, Türkmen  cephesi de diyor ki ; ''Bize  yardım,silah gelmedi'', buna ne   dersiniz?  Suriye  ve  Türkmen Dağı  meselesinde , Türkiye  yine  kullanılmış  ve oyuna getirilmiştir. Olan  her gün  katledilen  Türkmenlere  ve  Müslümanlara olmaktadır.  Ölenler  onlardır. BOP  projesini  uygulayanlara  ,onların  askerlerine  ,halklarına  hiç bir şey  olmamaktadır.

Allah  ,Türk  Milleti'ni  ve  İslam Alemini  Bütün Kötülüklerden  Korusun.Amin...

Saygılarımla...