IMG-LOGO
Güncel

Fransız Kalmak!

Cevat NAS; - 1/15/2015 bilgi@kocaeliaydinlarocagi.org.tr;
IMG

Türkiye'nin 30 yıldır PKK ile mücadelesinde, bir pkk lı öldüğünde İnsan Hakları diye yırtınan Avrupa ve Fransa; silahları kendilerine çeviren 2 terörist için ,tankları ,binlerce güvenlik görevlisini ,polisi,askeri olay yerine yığmış.
Bu terörist denilen kişileri, Türkiye deki yönetim erginden ders alarak, akil adamlarla, çözüm süreçleriyle ikna etselerdi yaa ! Neden Fransız kaldılar.

Adamlara nefes alma özgürlüğü bile tanımadılar,öldürdüler,hınçla ölülerine bile kurşun sıktılar.

Hümanizmin, insan haklarının, özgürlüklerin ve liberalizmin kalelerinden sözde sayılan Fransa'nın son fotoğrafı işte bu...
Paris'ten arayan spiker,17 kişi için 3,5 milyon insan yürüdü. Kundaktaki çocuklarıyla. Fransızları böyle bilmezdim, diye de ekledi.

 

Türk milleti 40 bin şehit verdi, katledilen çocuklar da dahil ama bu millet ciddi bir telin yürüyüşü yapamadı. Neden? Fransızlar gerçek milliyetçilik yaparken, bize milliyetçiliği yasaklamaya çalışanlara, Türk olmayan zenginlerimize ve bu milletin milliyetçiliğini ayaklar altına alanlara , emperyalistler çok müteşekkirdir sanırım.
Müslümanlığımız cumaya, milliyetçiliğimiz de salıya kalmışken millet olmamız da ertelenmiş, Japonlar gibi bir Milli Devlet kurma ,Atatürk'ün kurduğu milli devleti yaşatıp geliştirme, Allaha kalmış vaziyette!

Olanı da yıkmasalar bari...

 

Şehitler ölmez , vatan bölünmez ! Diye bağıran, içinin şehit isyanını dışarı vuran Türk gençlerini,Türk Milliyetçilerini şehit cenazelerinde susturan ,susturmaya çalışanları ,Türk Milleti acilen Fransa ya bakarak ,görmelidir.

 

TERÖRİSTLE MÜZAKERE YOK...
TERÖRE TAVİZ YOK...
KANLI KATİLLERLE MASAYA OTURMAK YOK !
FRANSA'DA FRANSIZ OLMAK VAR !

 

Teröristleri, Türkiye gibi baş tacı yapmıyorlar. Onları beslemiyorlar. Elebaşı yı krallar gibi yedirip içirmiyorlar. Teröristlerle masaya oturmuyorlar. Tüm devlet gücüyle Teröristin başını ezip, haddini bildiriyorlar.Fransa'nın bu tavrından ders alınmalı...

Siz onlara ne kadar el uzatırsanız uzatın,onların ecdatla kuyruk acısı var ya,Fransız Başbakan Türk Başbakanına dahi sehven el uzatmıştır.Diğer ülke başbakanlarını kucaklayarak,samimice hoş geldin etmiştir. Türkiye de binlerce insan ölürken ,Türkiye'nin yanında kimseyi daha görmedik. Bizimkiler taziye için koşa koşa gitmişler ama,Türk Başbakanı maalesef ötekileştirilerek ,rezil edilmeye çalışılmıştır. Burada Dünya lideri palavraları sıkmanın hiç bir anlamı yoktur. Sonuç ortada !!!

 

Türkiye'de de Fransa'daki olayları telin edenler, binlerce şehidimiz pkk tarafından öldürülürken nerede idiler? Dün Ermeni oldular, ertesi gün pkk lı bilmem kim oldular ,şimdi de Fransız oldular.''Fransız kalmak'' demenin tam da sırası zahir. Açıkçası Dünya'nın hiçbir yerinde Türkiye'deki kadar vatan ve millet düşmanı hain yok. Bu yüzdendir ki ders alına !!!
Saygılarımla...