GÜNÜN SÖZÜ

Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız. Mustafa Kemal Atatürk

 

 

19 Mayıs 2019 20:29 Hepsini Gör

YAZARLAR

M. Şefik Postalcıoğlu Dosyası

Anasayfa » Aydın Gözüyle » Güncel » Özcan PEHLİVANOĞLU » Akşener Ankara'da Kampanyaya Basladı! Oradaydık!

Akşener Ankara'da Kampanyaya Basladı! Oradaydık!
Tarih: 17 Mayıs 2018 Yazar: Özcan PEHLİVANOĞLU-Hukukçu Kategori: Güncel

Akşener Ankara'da Kampanyaya Basladı! Oradaydık!

Türkiye her zaman (!) olduğu gibi yine tarihi günler yaşıyor.

 

Zor zamanlardan geçiyoruz... Halkımız mutsuz ve umutsuz... gençler gelecekten endişeli! Ekonomik sıkıntı had safhada...

 

Milletimiz bu tablodan kurtulmak için bir "değişim" arayışında...

 

Bunun için benimde aralarında bulunduğum kurucular ile Meral Akşener liderliğinde İyi Parti'yi kurduk ve değişimin lokomotifi olduk.

 

Bunu gören iktidar sahipleri ve siyaset baronları gündemi koşturmaya başladılar ve "baskın seçimi" Türk Milletine dayattılar.

 

Anlıyoruz ki, iktidar sahiplerinin ve ortaklarının amacı sorunları çözmek değil koltuklarını korumak..bunun için yapmadıkları yok! Seçime 17 ay varken iktidarı bırakıp seçime gidiyorlar... Bunun adı, yönetememektir.

 

Ancak emeklinin, esnafın, işsizin, memurun, gençlerin birikmiş tonlarca sorunu var...

 

Meral Akşener bu sorunları çözmek ve gençler için yeniden yaşanabilir bir Türkiye'yi inşa etmek için bugün kampanyasını Ankara'da başlattı. Biz de buna şahitlik ettik.

 

Akşener'in iktidarında en büyük torpiliniz Türkiye Cumhuriyeti'nin size verdiği kimlik kartları olacak yani hepimiz devlet ve iktidar karşısında eşit olacağız ve hakça eşit hizmet alacağız... Devlet insan için var olacak... Sosyal adalet mutlak tesis edilecek.

 

Akşener kadınlar ve gençler başta olmak üzere yediden yetmişe Türk Milletinden destek istiyor ve "Yüzünüzü Güneşe Dönün!" diyor... Güneş çıkınca ampul söner... Hadi bakalım "Bismillah"..

 

 

17 Mayıs 2018

Yazi ile ilgili görüş ve önerilerinizi ozcanpehlivanoglu@yahoo.com adresine gönderebilirsiniz.

Bütün Yazıları

Sitede yer alan her türlü yazı, şiir, karikatür vb. eserlerden, eser sahibi sorumludur. Kocaeli Aydınlar Ocağı'nın resmi görüşü olarak değerlendirilemez.