GÜNÜN SÖZÜ

Düne bakmak, bu gün aldanmamak içindir. Vehbi Vakkasoğlu

19 Kasım 2019 22:25 Hepsini Gör

YAZARLAR

M. Şefik Postalcıoğlu Dosyası

Ayşe ÖZ - KOU Çevre Müh. Y. L. Öğrencisi

Ayşe

Yazarımıza görüş ve önerilerinizi oz-ayse@hotmail.com eposta adresi aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Batman doğumlu olan Ayşe Öz, İlkokulu Kandıra Akçaova İlköğretim Okulu'nda, Ortaokul ve Lise öğrenimini Oruç Reis Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Lisans öğrenimine 2002 yılında Kocaeli Üniverstesi Çevre Mühendisliği'nde başladı. Öğrenimi süresince Kocaeli Çevre İl Müdürlüğü, TÜPRAŞ, TÜBİTAK MAM'de stajyer olarak çalıştı. Eğitim ve sertifika programlarına katıldı. 2006 yılında bu bölümden mezun oldu. Aynı yıl Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği Anabilim Dalında Lisansüstü öğrenimine başladı. Master öğrenimine halen devam etmekte.

Öz, şu anda bir Danışmanlık Firmasında, yönetim sistemleri danışmanlığı yapmakta. Aynı zamanda Atıksu Arıtma Tesislerinde Verimlilik Kontrolü ve İşletme Sorunları konulu çalışma yapmakta ve bu konuda Boya Endüstrisi Atık sularında çalışmakta.

Çevre konuları ağırlıklı olmak üzere düzenli olarak araştırma yazıları yazmaktadır ve yazıları Şubat 2007'den beri www.kocaeliaydinlarocagi.org.tr web sitesinde yayınlanmaktadır.

Yazıları    

Sitede yer alan her türlü yazı, şiir, karikatür vb. eserlerden, eser sahibi sorumludur. Kocaeli Aydınlar Ocağı'nın resmi görüşü olarak değerlendirilemez.