GÜNÜN SÖZÜ

Birileri arkanızdan konuşuyorsa, onlardan bir adım öndesiniz demektir. La edri

07 Aralık 2019 18:22 Hepsini Gör

YAZARLAR

M. Şefik Postalcıoğlu Dosyası

Anasayfa » Faaliyetlerimiz » Konferanslar » Kocaeli Aydınlar Ocağı Prof. Dr. Hilmi Özden'i Dinledi

Kocaeli Aydınlar Ocağı Prof. Dr. Hilmi Özden'i Dinledi

Fuariçi Sivil Toplum 4. Salonu - 21 Eylül 2019 - 15 00

Resim

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hilmi Özden, Kocaeli Aydınlar Ocağı tarafından İzmit Fuar İçi Sivil Toplum Örgütleri 4. No'lu salonda düzenlenen konferansta"Beyin ve Akıl"konusunda çok önemli açıklamalarda bulunarak, kendilerini dinlemeğe gelen kalabalığa bu konularda çarpıcı açıklamalarıyla bilgiler sundu. İnsan organizmasının en gizemli ve karmaşık organı hakkında meraklı dinleyici topluluğuna doyurucu olduğu kadar, arada bir kendisini dinleyenlerle bilgi alışverişinde de bulunan Sayın Prof. Dr. Hilmi Özden, beyindeki bağların erkeklere nazaran kadınlarda daha kuvvetli olduğunu vurgulayarak, bu yüzden kadınlar ailelerine erkeklerden daha bağımlı olduklarını belirtti.

Konferansa, Atatürkçü Düşünce Derneği İzmit Şube Başkanı, İzmit Türk Ocağı Başkanı, Türk Eğitimsen Şube Başkanı ve Kocaeli Aydınlar Ocağı eski Başkanlarıyla birlikte çok kalabalık Aydınlar Ocağı üyeleri katılım sağladılar.

Konferansı dinlemeye gelenler, konuşması bittiğinde Sayın Prof Dr. Hilmi Özden Beye teşekkür ettiler ve bir başka programda yine kendilerini dinlemek istediklerini belirterek memnuniyetle ayrıldılar.

 

 

 

Resimler

Prof. Dr. Hilmi Özden "Beyin ve Akıl" konulu sunumunu yaparken

Dinleyenlerden biri konuşmacıya soru sorarken

Bir önceki Ocak Başkanı Av. Ruhittin Sönmez, konuşmacıya yerinden katkı sundu.

Dinleyicilerin bulunduğu 4. No'lu salondan görünüm

Prof. Dr. Hilmi Özden "Beyin ve Akıl" konulu sunumunu yaparken

4 No'lu salondan bir başka görünüm

KAO Başkanımız Süleyman Pekin, Türk Ocağı başkanı Yücel Alpay Demir ve Kocaeli Üniversitesi Üğretim Üyesi Prof. Dr. Serdar Filiz ile birlikte

Sivil Toplum 4. No'lu salondan bir başka görünüm.

Sitede yer alan her türlü yazı, şiir, karikatür vb. eserlerden, eser sahibi sorumludur. Kocaeli Aydınlar Ocağı'nın resmi görüşü olarak değerlendirilemez.