YAZARLAR

M. Şefik Postalcıoğlu Dosyası

Anasayfa » Faaliyetlerimiz » Ziyaretler » Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği’nden Anlamlı Bayramlaşma

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği’nden Anlamlı Bayramlaşma

Kocaeli Türk Ocağı - 12 Ağustos 2019 - 16 00

Resim

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği, Kocaeli Türk Ocakları binasında bir araya gelerek Kurban Bayramı'nı kutladı

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği, Bayramlaşmaya  Kocaeli Türk Ocağı Başkan Vekili İsmail Yıldızdoğan, Aydınlar Ocağı Başkanı Süleyman Pekin, Demokrat Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki ile Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Dönem Sözcüsü ve Yesevi Ocağı Başkanı Eren Elmalı, Saadet Partisi Başiskele Belediye Meclis Üyesi Kadir Öztonga ile çok sayıda ocak üyesi yer aldı.

"Şehitleri Rahmet ve Sevgiyle Anıyoruz"

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Dönem Sözcüsü Eren Elmalı bayramlaşmada şunları söyledi: "Bin yıldır hem kahraman şehitlerimizin kanlarıyla hem Allah'a adadığımız dilsiz kulların kanlarıyla suladık bu toprakları ve kıyamete kadar da böyle devam edecektir. Allah, vatan, bayrak, ezan uğruna İbrahim'ce adanmışlık, İsmail'ce bir teslimiyetle kurban olan aziz şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyoruz.

"Altın İçin Kaz Dağları Kurban Edilmesin"

Zalimler için insanlığın kurban edilmediği, tüm mazlumların yüzünün güldüğü bir dünya hayal ediyoruz. Altın için Kaz Dağları'nın kurban edilmediği, tüm doğal güzellikleriyle bu cennet vatanı yaşanılabilir, müreffeh bir ülke olması adına mücadele ediyoruz. İstanbul için Kocaeli'nin kurban edilmediği, tüm çileyi bizlerin çektiği, sefasını başkalarının sürdüğü değil, TÜPRAŞ gibi bu şehirde faaliyet gösteren işletmelerin gelirlerinin yine bu şehirde kalmasını istiyoruz."

 

 

Resimler

İdris Türkten, Mustafa Gürsoy, Üsmail Çevikel, KAO Başkanı Süleyman Pekin, Yesevi Derneği Başkanı Eren Elmalı, Kocaeli Türk Ocağı Başkan yardımcısı İsmail Yıldızdoğan, Nail Baki ve diğer konuklar

Sitede yer alan her türlü yazı, şiir, karikatür vb. eserlerden, eser sahibi sorumludur. Kocaeli Aydınlar Ocağı'nın resmi görüşü olarak değerlendirilemez.