GÜNÜN SÖZÜ

Yatan aslandan gezen tilki yeğdir. Türk Atasözü

06 Aralık 2019 12:17 Hepsini Gör

YAZARLAR

M. Şefik Postalcıoğlu Dosyası

Anasayfa » Faaliyetlerimiz » Ziyaretler » Aydınlar Ocakları İftarları

Aydınlar Ocakları İftarları

İstanbul - 24 Mayıs 2019 - 20 00

Resim

Kocaeli Aydınlar Ocağı olarak bu hafta bir şube bir de Genel Merkez iftarı gerçekleştirdik. Aydınlar Ocağı Genel Merkezi tarafından SGK Üsküdar Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen Geleneksel İftar Yemeği'ne Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Eğitimci Yazar Sayın Süleyman Pekin, eski başkanlar Av. Sayın Ruhittin Sönmez ve Dr. Sayın Halil İbrahim Kahraman ile Sakarya Aydınlar Ocağı Başkanı Yrd. Doç. Sayın Mustafa Kemal Cerrahoğlu birlikte katıldılar. Katılımın çok yüksek olduğu iftar programda, Anadolu Aydınlar Ocağı, Türk Ocakları ve Türk Eğitim Sen yöneticileri de yerlerini aldılar. İftar sonrasında  hem Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Prof. Dr. Sayın Mustafa Erkal hem de Orkun Vakfı Genel Başkanı Sayın Yakan Cumalıoğlu ile istişare yapma imkânı buldular.

Bir diğer iftarda ise Kocaeli Aydınlar Ocağı Şube Yönetimi ailece bir araya geldi. "Gölcük By Unlu tesisinde" gerçekleşen iftar yemeğine Başkan Süleyman Pekin ile eşi ve çocukları, Av. Şeref Gönenli ile eşi ve kızı, Doç. Dr. Tekin Yeken ve eşi, Dr. Özcan Avcı ile eşi ve kızı, Dr. Nural Savcı ile ablası ve arkadaşı, Hikmet Baltacı ile eşi ve çocukları, Kadir Tiryaki ile eşi ve oğlu, İdris Türkten, Nail Baki, Yasin Dükmen katıldılar.

Yeni yönetim ilk defa ailece tanışma ve çoluk çocuk kaynaşmasını hedefleyen iftar yemeği sonrasında Yönetim Kurulu Üyeleri mekânın bahçe kısmında rutin Yönetim Toplantısını gerçekleştirerek önümüzdeki günler için çeşitli kararlar aldılar.

 

 

Resimler

İftarı beklerken; Kocaeli, İstanbul ve Sakarya Ocak başkan ve yöneticileri...

Sitede yer alan her türlü yazı, şiir, karikatür vb. eserlerden, eser sahibi sorumludur. Kocaeli Aydınlar Ocağı'nın resmi görüşü olarak değerlendirilemez.