GÜNÜN SÖZÜ

İnsan olmak kolay değildir, hele ki 'insanca' yaşanabilecek bir toplum düzeni yoksa! Jhon Steşnbeck

20 Temmuz 2019 07:06 Hepsini Gör

YAZARLAR

M. Şefik Postalcıoğlu Dosyası

Anasayfa » Faaliyetlerimiz » Ziyaretler » Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan Adayı, Milletvekili Sayın F.H.Kaplan Kocaeli Aydınlar Ocağını Ziyaret Etti

Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan Adayı, Milletvekili Sayın F.H.Kaplan Kocaeli Aydınlar Ocağını Ziyaret Etti

Türk Ocağı Konferans Salonu - 26 Şubat 2019 - 14 00

Resim

Millet ittifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı, Milletvekili Sayın Fatma Hürriyet Kaplan, Kocaeli Aydınlar Ocağını ziyaret etti. Kaplan, dinleyicilerine Belediye Başkanlığını kazandığı takdirde, katılımcı ve ortak akılla yönetilen bir belediyecilik örneği sunacağının sözünü verdi. Projelerini bir bir açıklayarak, Kocaeli vilayetinin şehircilik açısından çehresinin değişeceğini vadeden Kaplan, Kocaeli'nin zengin bir şehir olmasına rağmen bunca yıldır iyi yönetilmediğini ve parasının çar çur edildiğini söyledi. Göreve geldiklerinde, ulaşım konusunda, Metro ve Deniz Ulaşımına büyük ölçüde önem vereceklerini anlatan Kaplan, İzmit'in sebze ve meyvesini de, civar köylerden ucuz ve taze olarak temin edecekleri sözünü verdi.

Dinleyiciler arasında, Kocaeli Aydınlar Ocağı yönetimi ve üyelerinin yanı sıra, KAO Eski Başkanı Av. Sayın Ruhittin Sönmez, Türk Ocağı mensupları ve İYİ Parti İlçe Başkanı Sayın Pelin Coştur Filiz ile birlikte ilçe yönetimi de dinleyiciler arasındaydı.

Ziyaret sonrasında Aydınlar Ocağı Başkanı Eğitimci Yazar Sayın Süleyman Pekin, Sayın Milletvekili ve Başkan adayı Fatma Hürriyet Kaplan'a, İzmit'in sembolü saat kulesinin maketini ve kendi yazmış olduğu bir kitabını hediye etti.

 

 

Resimler

Aydınlar Ocağı Yönetim kurulu üyesi İş adamı Sayın Hikmet Baltacı, Sayın Fatma Hürriyet Kaplan, ve KAO Başkanı Sayın Süleyman Pekin.

Sayın İzmit Belediye Başkan Adayı, Milletvekili Fatma Hürriyet Kaplan ve KAO Başkanı Süleyman Pekin.

İYİ Parti İlçe Başkanı Dr. Pelin Çoştur Filiz, Av. Sayın Ruhittin Sönmez, KAO Sekreteri Sayın İdris Türkten ve dinleyiciler.

KAO Mensupları, Türk Ocağı üyeleri, İYİ Parti İllçe Yöneticileri ve üyeleri Sayın F.H.Kaplan'ı dinlerken

Sitede yer alan her türlü yazı, şiir, karikatür vb. eserlerden, eser sahibi sorumludur. Kocaeli Aydınlar Ocağı'nın resmi görüşü olarak değerlendirilemez.