GÜNÜN SÖZÜ

Bükülmez kılıç, kırılmaz silah, alınmaz kale, yenilmez ordu yoktur. //Mahmut Esat Bozkurt

19 Nisan 2019 22:23 Hepsini Gör

YAZARLAR

M. Şefik Postalcıoğlu Dosyası

Anasayfa » Faaliyetlerimiz » Diğer Etkinlikler » Dostları Dr. Şefik Postalcıoğlu’nu andı.

Dostları Dr. Şefik Postalcıoğlu’nu andı.

Bahçecik - 26 Ağustos 2018 - 10 00

Resim

7 yıl önce aramızdan ayrılıp ebediyete uğurladığımız Dr. Şefik Postalcıoğlu, Bahçecikteki kabri başında anıldı. Çok sayıda sevenlerinin katıldığı toplantıda Ankara'dan komşuları olan mevlidhan İlhan Tok ve Fevziye Camii dernek başkanı Hafız Ahmet Görgün, mezarı başında kur'an okudular.

Daha sonra Anma toplantısının organizasyonunu üstlenen Eski Ocak Başkanı Ahsen Okyar, merhum Postalcıoğlunun 15 eski arkadaşını konuşmaya davet ederek aralarında geçen hatıralarını yad ettiler.

Kalabalık arkadaş gurubunun içerisinde, Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Ruhittin Sönmez, ve eski ocak başkanları, yönetim kurulu üyeleri, Selçuklu Düşünce Derneği Başkanı Süleyman Pekin, Akçakoca Kültür Platformu Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu, İYİ Parti İl Başkanı Dr. Serdar Kaman ve çok sayıda İYİ Parti yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar anma toplantısına iştirak ettiler.

Anma toplantısının ev sahipliğini üstlenen merhumun eşi Zeynep Değirmencioğlu ve oğlu İsmail Orhan Postalcıoğlu, anma toplantısına katılan iştirakçilere teşekkür ettiler.

 

 

Resimler

Gazeteci Yazar Tanju Cılızoğlu, İyi Parti İl Başkanı Dr Serdar Kaman, Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez, KAO Yönetçm Kurulu Üyesi İdris Türkten, İyi Parti Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Çakar.

Yengemiz Zeynep Postalcıoğlu, Oğlu İsmail Orhan Postalcıoğlu ve dostları

Kocaeli Türk Telekom Eski Müdürü İbrahim Hakkı Alptürk, Mevlithan İlhan Tok, Fevziye Camii Dernek Başkanı Hafız Ahmet Görgün, KAO eski Başkanı Dr. İbrahim Kahraman

Sitede yer alan her türlü yazı, şiir, karikatür vb. eserlerden, eser sahibi sorumludur. Kocaeli Aydınlar Ocağı'nın resmi görüşü olarak değerlendirilemez.