GÜNÜN SÖZÜ

Vatana ihanetin nedeni olmaz Er yada geç bedeli olur. Mustafa Kemal Atatürk

23 Temmuz 2019 05:06 Hepsini Gör

YAZARLAR

M. Şefik Postalcıoğlu Dosyası

Anasayfa » Faaliyetlerimiz » Diğer Etkinlikler » Vefatının 1. Yıldönümünde Nihat Gürer, Gönül Dostları tarafından Anıldı.

Vefatının 1. Yıldönümünde Nihat Gürer, Gönül Dostları tarafından Anıldı.

Şefik Postalcıoğlu Salonu - 18 Nisan 2018 - 19 00

Resim

21 Ocak 2017 tarihinde yitirdiğimiz Kocaeli Aydınlar Ocağımızın kurucusu, başkanı, değerli işadamı ve siyasetin duayeni Nihat Gürer, Kocaeli Aydınlar Ocağımızın tertiplediği "Nihat Gürer'i Anma Toplantısı" etkinliğinde çok sayıda gönül dostlarının katılımlarıyla anıldı.

Bir yıl önce yurdun dört bir yanından cenazesine gelen kalabalık oranında, Leyla Atakan Kültür Merkezi Şefik Postalcıoğlu salonunu da sevenleri tıklım tıklım doldurdu.

Saat 19 00 da başlayan toplantının sunuculuğunu üstlenen Mali Müşavir, eski Kocaeli Aydınlar Ocağı BŞK. Ahsen Okyar, sunuş konuşmasını yapmak üzere Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Ruhittin Sönmez'i mikrofona davet etti. Daha sonra kendisi hakkında konuşma yapmak için gelen kız kardeşi İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Erkal, Öğretim üyesi Doç. Dr. Sakin Öner, gazeteci Yavuz Selim Demirağ, eski SGK bakanı Yaşar Okuyan, eski devlet bakanı Sadi Somuncuoğlu, siyasetçi Yılma Durak, Güven Berk, İYİ Parti genel Başkan yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu, İşadamı siyasetçi Hasan Albay, İYİ Parti genel başkan yardımcısı Ahad Andican, Dr. İbrahim Kahraman, Milletvekili Alaattin Büyükkaya ve kızı Doç. Dr. Banu Gürer konuşma yaptılar.

 

 

Resimler

Sitede yer alan her türlü yazı, şiir, karikatür vb. eserlerden, eser sahibi sorumludur. Kocaeli Aydınlar Ocağı'nın resmi görüşü olarak değerlendirilemez.