IMG-LOGO

Kocaeli Aydınlar Ocağı Prof. Dr. Hilmi Özden'i Dinledi

9/21/2019 - 15 00
IMG

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hilmi Özden, Kocaeli Aydınlar Ocağı tarafından İzmit Fuar İçi Sivil Toplum Örgütleri 4. No'lu salonda düzenlenen konferansta"Beyin ve Akıl"konusunda çok önemli açıklamalarda bulunarak, kendilerini dinlemeğe gelen kalabalığa bu konularda çarpıcı açıklamalarıyla bilgiler sundu. İnsan organizmasının en gizemli ve karmaşık organı hakkında meraklı dinleyici topluluğuna doyurucu olduğu kadar, arada bir kendisini dinleyenlerle bilgi alışverişinde de bulunan Sayın Prof. Dr. Hilmi Özden, beyindeki bağların erkeklere nazaran kadınlarda daha kuvvetli olduğunu vurgulayarak, bu yüzden kadınlar ailelerine erkeklerden daha bağımlı olduklarını belirtti.

Konferansa, Atatürkçü Düşünce Derneği İzmit Şube Başkanı, İzmit Türk Ocağı Başkanı, Türk Eğitimsen Şube Başkanı ve Kocaeli Aydınlar Ocağı eski Başkanlarıyla birlikte çok kalabalık Aydınlar Ocağı üyeleri katılım sağladılar.

Konferansı dinlemeye gelenler, konuşması bittiğinde Sayın Prof Dr. Hilmi Özden Beye teşekkür ettiler ve bir başka programda yine kendilerini dinlemek istediklerini belirterek memnuniyetle ayrıldılar.