IMG-LOGO

Vefatının 8 Yılında Dr. Şefik Postalcıoğlu kabri başında anıldı.

8/26/2019 - 10 00
IMG

8 yıl önce 26 Ağustos 2011 yılında kadirgecesi akşamında aramızdan ayrılan Dr. Şefik Postalcıoğlu, dostları ve ailesi tarafından Bahçecik Damlar mevkii mezarlığında kabri başında anıldı.

Kocaeli'nin büyük bir kesimi tarafından tanınan ve sevilen kulak burun boğaz doktoru Şefik Postalcı oğlu, Kocaeli Hastanesi Başhekimliği, Kocaeli Aydınlar Ocağı Yönetim Kurulu Üyeliği, Kocaeli Afyonkarahisarlılar Dernek Başkanlığı, Kocaeli Valiliği Kültür Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Korosu Başkanlığı ve Kocaeli Tabipler Birliği Üstkurul üyeliğinde bulunmuştur.

Güzel hatıralarla yadedilen merhum Şefik Postalcıoğlu, Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanları Ahsen Okyar, H. İbrahim Kahraman, Ruhittin Sönmez, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, Gazeteci Tanju Cılızoğlu, Eğitimci Zekâi Kâhyaoğlu, Eski Kavakçılık Enstütüsü Müdürü Dr. Faruk Şakir Özay, Biz İzmitiz Platform Başkanı Hüseyin Erol ve Kızı Melike Cansever Dr. Şefik Postalcıoğlu ile geçen tatlı anılarını paylaştılar.

Kocaeli Valiliği Kültür Müdürlüğü Türk Sanat Müziği korosundan Arkadaşları Sadettin Şahin, Mehmet Erdem ve Nihat Özkaya, ilahi okuyarak Dr. Şefik Postalcıoğlunu anma toplantısına renk kattılar. Daha sonra, Kocaeli Müftülüğü din Hizmetleri şefliğinden emekli Yalçın Şakacı'ın yaptığı dua ile toplantı sona erdi.